You are here: Home Členové Hana Urbanová Zvýhodněné členství členů ČHS v rakouském Alpenvereinu
Navigation
 
Document Actions

Zvýhodněné členství členů ČHS v rakouském Alpenvereinu

K 1.12.2009 vstupuje v platnost smlouva mezi ČHS a ALPY (dlouholetý zástupce OEAV v ČR) o zvýhodněném členství členů ČHS v OEAV.

Zvýhodněné členství členů ČHS v rakouském Alpenvereinu

Smlouva je uzavřena na dobu neurčitou s tím, že na období let 2010 a 2011 se jedná o exkluzivní smlouvu obou výše uvedených subjektů. Na základě této smlouvy získávají od roku 2010 členové ČHS, kteří mají řádně uhrazené členské příspěvky na rok 2010, členství v OEAV za mimořádných podmínek.


Dokladem pro přiznání zvýhodněného členství členů ČHS v OEAV bude originál průkazu ČHS na rok 2010, který dokládá uhrazení členských příspěvků ČHS na rok 2010. Jiný druh náhradního dokladu pro zřízení členstí v v OEAV není přípustný (kopie průkazu, průkaz na rok 2009, potvrzení oddílu atd).

Pro všechny členy ČHS, kteří se stanou členy OEAV na základě této smlouvy, zůstanou zachovány všechny výhody, které členství v OEAV nabízí vč. unikátního pojištění, slev na horských chatách od Olympu po Pyreneje atd.

ALPY garantuje pro členy ČHS plný servis a poradenství při nehodách kdekoliv na celém světě ve stejném rozsahu jako u členů OEAV. Pro členství v OEAV na rok 2010 platí podmínky uvedené v katalogu Alpský klub - Alpenverein 2010 a na stránkách www.alpenverein.cz.

Členové ČHS, kteří se stanou členy OEAV na základě této smlouvy, mají možnost získat celoroční předplatné časopisu lidé&HORY na rok 2010 za podmínek stanovených v Příloze č.1 této smlouvy.

Více info o cenách, výhodách členství najdete na http://www.alpy.cz

                                                                                         

by Hana Urbanová last modified 2009-12-09 13:55

Alpenverein

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2009-12-09 14:15
Hanko, díky za důležitou informaci!
Ale bohužel to s tou slevou nebude až tak moc horké. Možná zatím.
V Rakousku je danná cena, která se dle stanov Alpenvereinu, nemůže nikterak menšit. To znamená, že nemůže být nižší než je právě u nich doma.

Tady vzkaz od Radka Linerta - Zobana:

Zvyhodneni pro cleny CHS tak jak bylo dojednano s CK Alpy (OeAv sekce Insbruck) a jak se k nemu pripojila i horolezecká skola ClimbOn (OeAV Austria) bylo nyni z formalnich duvodu pozastaveno. Na finalni a uz nenapadnutelne podobe se momentalne velmi intenzivne jedna. V tuto chvili nabizeji ruzni distributori clenstvi v OeAV za ruznych podminek, pokud tedy chces zjitit kdo je vuci lezcum a potazmo clenum CHS nejvstricnejsi musis se preptat jednotlivych distributoru.

Je potreba odstranit mezery:

http:// www.climbingschool.cz/ ?bcoid=183
http:// www.alpy.cz/ oeav-alpenverein.html
http:// www.edelweiss.cz/ cesky/info/ uvodni-stranka.html

Zatim ahoj Radek

Alpenverain

Posted by Jiří Novákat 2009-12-13 11:19
Ze stránek ČHS:
Zvýhodněné členství v OeAV

10.12.09

Nabídka zvýhodněného členství v OeAV pro členy Českého horolezeckého svazu, o které jste byli minulý týden informováni, již neplatí. Smlouva, která zvýhodněné členství v OeAV umožňovala, musela být zrušena v důsledku nesouhlasu českých distributorů sekce OeAV Edelweiss s nabízeními podmínkami.

ČHS se zástupci OeAV jedná a snaží se možnost zvýhodněného členství v OeAV obnovit. Jakmile se podaří uzavřít novou smlouvu, budeme vás informovat.

B. Valentová

pojištění u OEAV

Posted by Fáberaat 2009-12-13 20:43
Nejnovější a platné informace od zdroje "Zoban"

Pro oddily a cleny CHS jsme davali zvyhodnenou cenu uz loni a bez smlouvy se svazem. Jelikoz v tomto trendu hodlame pokracovat a cleny svazu a oddily podporit, tak pro tyto lidi budeme davat vzdy nejnizsi dovolenou cenu.
Tzn. smlouva CHS a CK Alpy padla, ale zvyhodnena cena ( kat. A 48,5 E, B 36,50 E)pro cleny CHS u sekce Austria plati. Jen je potreba se informovat na vysi platby v KC.
Cena je vypsana v EUR, protoze tato castka v EUR je fixni. Platba v Kc je lepsi pro obe strany, jenom se predem informuj na vysi platby v Kc podle aktualniho kurzu.
Vice infomaci najdes tu (odstranit mezery):
http:// www.climbingschool.cz/ ?bcoid=289
Radek

PS: jestli toto zvyhodneni poskytuji i ostatni sekce netusim, musis se podivat


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System