You are here: Home Členové Hana Urbanová Včera u piva...
Navigation
 
Document Actions

Včera u piva...

  • Tak jsme se zase jednou sešli u pivka. Nebylo nás málo a dokonce dorazil i Zdenda Lukeš, zakládající člen. Dorazil jak jinak než na kole a přihodil jednu historku z Vlhoště, kterak páčili ze spáry kamarádovu ruku. Dovnitř šla dobře, ale ven ani za nic. Nejdříve se snažil jemně s balancem ji dostat jakkoliv ven, pak už  kamarád visel jenom za tu ruku a asi hodinu ji dostávali ven. pěknej den, trojitý stavění, balanc na ramenou, oběhnutí masívu, horní lano... Pěkný začátky oddílu. Kdo ví o koho šlo??? Pepíku nebyl by nějaký další příspěvek do Pravěku....
  • No a jak to má být, v létě se pořád někam jezdí. Rasta dorazil před pár hodinama z Tater, nadšeně máchal rukama a vykřikoval svoje dojmy. Znáte ho. To Zelinář jen tak skromně ukázal fotku v mobilu, to jsme si dali se Zbynďou v Alpách o víkendu, párádní kopec. Snad jen napovím, že 2 400 m, krásná 5 a více snad v nějakým reportíku. No a Olda, Landspéro a Honza se vrátili Finale Ligure. To jsem už věděla neboť mi minulý víkend přišla sms, zdravím z mafiánského lezení na jihu, je tu parádně, super kemp kde se neplatí asi za vysrá.... Poslala jsem na slunný jih pozdrav ze Salzy, kde jsme si na vodě užívaly dámskou jízdu, ale za vysrá... se platilo.
  • A náčelník? Ten přijel ze zahrady, přestavovaného bytu, kde je teď prej pořád. Kecá, byl v Alpách, ten poslední článek byl dost dobrej. Standa a Jana stále staví domek, teď momentálně střechu.

  • Pak dorazil Jirka a Bára – právě včas. Jirka si šel pro pivko, tak jsme hned přihodili a ještě mi vem víno, mě taky pivko, hele já si dám červený...Takže až nebude kadeřník, jako číšník by se asi uživil.

A to co probralo dostanou členové podrobně mailem, jenom stručně, co může zajímat nejen členy oddílu:

  • Další setkání: 6.10., od 20 hodin u Fábery na zahradě, tak jak původně plánoval. No možná měl tu rekonstrukci nechat až po našem setkání. Fábera zajišťuje maso na gril, ostatní se doneste. Každej má ještě spoustu plánů, takže příště bude zase o čem mluvit.
  • NOVÁ AKCE:  28.11.2009 budeme v Roudnici nad Labem dělat den/odpo s lezeckými filmy, přednáškami
  • probral se nákup nového materiálu pro oddíl
  • Poslední slanění:

-   termín 4.- 6.12. na tradičním místě, v Ostrově

-   hudba - v jednání, zatím ve hře Maršál Bazén a Xavier Baumaxa

No a je to skoro rok, co se se u Orbisů narodila Patricie, utíká to. Fábera jede do Paříže, prej tam maj nějakou vež vhodnou pro sólo....Brůžik má mínus, chtěl dovalit gramce, ale nakonec nedovalil ani sám sebe.

                                                                  

                                     tak zdarec

                                                 Hanka

 

 

by Hana Urbanová last modified 2009-08-20 18:39

akce

Posted by rastaat 2009-08-22 23:29
hele nedohadovali jsme se dole na 14.11.? jestli si dobře pamatuju....

termín

Posted by Hankaat 2009-08-24 08:56
ahoj, mluvilo se o 2 termínech, 14. a 28. Nakonec jsme se vrátili k 28.11., protože po 14.11. je státní svátek a ne všichni tady chtějí být (Jirka, Landspéro atd.). Takže platí 28.11. Hanka

Archiv

Posted by Josef Novotnýat 2009-08-27 08:46
Ahoj, jak je to s těma fotkama a pokecem pro výstavu v galerii? Komu co poslat a kdy? Jsem pro, aby zápisy jako přílohy v pdf visely v archivu v neveřejné části, přístupné členům.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System