You are here: Home Členové Hana Urbanová Zápis z dubnového setkání
Navigation
 
Document Actions

Zápis z dubnového setkání

Zápis z aprílového setkání oddílu

Setkání začalo tázavými pohledy na náčelníka Rastovou hláškou: „Panáky na stůl, hade“. Kdo není v obraze, koukněte do novinek. Setkání proběhlo opět v Majáku, sešlo se nás 14 a 2 hosté. Tlachání o lezení u pivka bylo na chvíli přerušeno a probralo se i pár organizačních věcí, „nutné zlo“. Především se probíraly nastávající akce a jak to bude s dalším setkáním.

 • K dalším plánovaným akcím byl přidělen garant:
  Zdenda
  Lezecké akce: Skalák, Oslava nejdelších dní v roce, Festival v Ádru
  Rasta
  Praotec Čech, Kolo okolo Rače
  Jirka Krejza
  Cyril a Metoděj — letní Jizerky, Jizerské hory u Pokorných — běžky 
  Na akci Poslední slanění zatím nebyl nikdo stanoven, padly 2 návrhy:
  1. garant není potřeba,
  2. (Jirka K.) — garant by byl dobrý.
  Zapomnělo se na Vánoční koupání, takže časem…
 • Oslava nejdelších dní v roce 20. – 22. 6. — akce na návrh Zdendy dostala konkrétní podobu, a to LEZENÍ V TISÉ. Zdenda zkusí zajistit chatu od HO Spartak, více příště.
 • Zdenda byl na valné hromadě ČHS, organizačně prý nic moc, průběh valné hromady je v on-line reportáži na serveru lezec.cz. Taky společně s Janou podal zprávu o účetnictví a o podání daňového přiznání za oddíl.
 • Lezení ve Skaláku — chatky v kempu v Sedmihorkách jsou na tento termín už zamluvené. Shodli jsme se na tom, že by bylo fajn zůstat pohromadě — takže stan zatím vypadá jako jedna z možností.
 • Protože v květnu je hodně akcí, byl termín příštího setkání posunut na 29.4., v 19.30, tak aby bylo možno domluvit organizační věci kolem Skaláku (auta atd.) Setkání bude v areálu veslařského oddílu „Pod Lipou“. Pokud počasí dovolí, bude oheň. Rasta zajistí vychlazené pivo, jídlo každý dle své chuti, podle počtu očekávaných lidí. Zájemci o pivko — asi e-mail, sms… Rastovi, ať ví kolik toho má připravit.
 • Pokud ještě někdo nemá průkazku ČHS, je možno si ji zařídit v Praze, č. oddílu je 399. Více info na stránce ČHS.
 • Když už tam budete, ještě jedna zajímavost.
 • Na návrh více lidí jsme se domluvili, že se o vývěsku bude starat Lahváč, na web umístí v blízké době stručné info o zveřejňování příspěvků na vývěsce. Příspěvky se budou dávat jemu a bude mít na starosti aktualizaci vývěsky, dá tomu nějakou formu atd. Takže se možná na někoho z Vás obrátí, když tam nebude mít co píchnout.
 • Rasta v současné době jedná s CHKO Kokořínsko o úpravě lezeckých terénů na Kokořínsku, které by mělo dělat Horce. Hanka nabídla možnost i jiné brigády pro oddíl, ale zpevnění terénů se zdá dostačující.
 • V Litoměřicích se bude dělat večerní kurz první pomoci, informace pro případné zájemce dá na web Hanka. Pokud máte konkrétní téma, která Vás zajímá, pošlete mi mail, plánovaný termín — nějaká středa večer.
 • Rasta do příštího setkání zjistí ubytování na poslední slanění, které bude v Ostrově.
 • Zdenda objednává pro zájemce průvodce pro Hruboskalsko, 50 Kč.

Tak to je asi tak vše, pokud jsem něco nepostřehla nebo zapomněla, tak to dopište. Had Zdenda nakonec dal i ty panáky, což byla takové pěkná tečka za tím naším večerem.

Přeju dobré počasí na horoškole.

Hanka

Links
by Hana Urbanová last modified 2008-04-02 16:44

Pěkný

Posted by Orbisat 2008-04-02 16:59

Díky za podrobnej zápis. Mám po jeho přečtení pocit skoro jako bych tam byl. Jenom mám z toho dojem, že stylovější než panáky by byla bývala hadí polívka :-)Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System