You are here: Home Členové Hana Urbanová Poslední slanění
Navigation
 
Document Actions

Poslední slanění

by Hana Urbanová last modified 2010-09-22 23:02
What poslední slanění
When 2010-12-03 20:00 to
2010-12-05 14:00
Where Ostrov, autokemp Pod Císařem
Contact Name Fábera, Hanka
Add event to calendar vCal
iCal

Sezóna zdaleka nekončí, ale předem dáváme vědět první info k poslednímu slanění, které bude postupně aktualizováno.  

 

Termín: 3. - 5.12.2010

 

Hospoda a ubytování je zamluveno na "béčku", ubytko si platí každý sám, http://www.podcisarem.cz, kdo potřebuje trochu víc pohodlíhttp://www.volny.cz/stara_pekarna/ubytovani.htm, ale to si zamluvte sami. 

Pseudokominíci

pátek: ...začínáme

od 20 do 21 hodin registrace na noční orienťák, pak vysvětlení pravidel. Můžete se přihlásit i zde, aspoň to tam nebudu muset vyplňovat a bude se předem vědět jaký zájem je letos  o orienťák. První dvojice bude vybíhat ve 21.30, dále už klasika, 10 kontrol a na závěr pivo.

Vyhlášení výsledků, předání cen.

sobota: ...pokračujeme

Pro ty kteří přijedou až v sobotu, tak pod Ostrovskou vyrazíme někdy mezi 13 - 14 hod.

Pod skálou bude oheň a Rastova bramboračka, čaj, svařák. Takže hrnky, lžíce, případně něco na oheň a další potřebné věci sebou. Láhev dobrého vína čeká stejně jako loni na nějakou fakt povedenou masku.

V průbehu večera bude vyhlášení výsledků za Výkon roku, Skokan roku, Nováček roku atd., a koncertík. Opět bude i tombola, takže jestli něco chcete věnovat, tak se meze nekladou. Hlavní výhrou je opět kruh, v pořadí již 3.

hraje:  Ovečky a Ostatní http://bandzone.cz/oveckyaostatni

neděle: ... na to jsem sama zvědavá....

příspěvek: 70,- pro členy HORCE a 100,- pro ostatní hosty (cena zahrnuje organizační náklady na orienťák, občerstvení pod skálou, kapelu, ceny). Vybírá se na místě.

Na základě předchozích let upozornění pro .... některého:   

O výši příspěvku diskutovat nelze a nebude se, neodečítá se cena pokud se vybodnu na orieňták, nedám si čaj pod skálou, ale jen svařák, kapelu si poslechnu jen 1/2.... Prostě 90% ceny je na kapelu, ta se zaplatit musí.

 

Pokud chcete vzít fotky, filmy na promítnutí bude připraven dataprojektor, plátno a notebook. Pánové z oddílu, prosím postarejte se o dřevo, dík.

                                Připomínky, přihlášky na orienťák, námitky sem.

                                                            zdarec

                                                                       Hanka a Fábera

Poslední slanění

Posted by Jirka Krejza "Lesní muž"at 2010-11-05 10:54
Ahoj, vyhlašování výsledků členů oddílu bylo vždy na Litoměřické desítce. Bude letos desítka nebo ne? Obávám se, že v tom hektickém večírku na slanění někdo ani nebude schopen dojít si pro cenu.
Ahoj jirka

Ocenění na Posledním slanění

Posted by Fáberaat 2010-11-05 14:38
Ano, bylo to vždy na Desítce. Ale vzhledem ke stále upadající účasti členů HORCE na Ltm Desítce, jsem se rozhodl, vyzkoušet předávání cen na akci, kde se každoročně sejdeme v největším počtu. Někdo se snaží a pak je oceněn "pouze" před zraky pěti horolezců a deseti cizých běžců. Je to také proto, že těch akcí na konci roku je mnoho a ne každý má tolik času.
Litoměřická desítka však bude!!! Jen asi v méně slavnostnějším duchu. Není to namířeno proti Dubině, ale přijde mi reprezentativnější oceňovat "snaživce" před námi všemi.
Ale je to jen zkouška, tak když by se všichni vožrali a bylo by to tuplem nedůstojné, jsem pro navrácení předávání cen zpět na Dubinu.

Připomínám tímto zde, že oceňované výkony jsou v těchto kategoriích:

Hory do 4000m.
Hory nad 4000m.
Lezec roku.
Skokan roku.
Biker roku.
...... a hlavní cena VÝKON ROKU 2010
(je to soutěž subjektivní, takže o vítězích rozhodne skupinka cca 4 lidiček z HORCE)

Poslední slanění

Posted by Fáberaat 2010-11-09 21:04
Ještě několik doplňujících informací. (mohl bych je upravit celkově ve článku - upoutávce, ale tam by je mohl leckdo lehce přehlédnout.

Páteční orienťák dvojic: ANO, bude a start platí. Tedy od 21.30 hod.
Vytyčení trasy potvrdily sestry Steinovy.
Tedy Jana Kyselová a Lenka "Chobotová"

Slanění: Klaním se k odchodu již na 13 hod! Lana dodám a natáhnu brzy
ráno s Jirkou K. (pak já bohužel odjíždím - Turecko)

Polévka/guláš/čaj s rumem i light: Připraví Rasta, várnici dodá Jirka K.

Kapelky: Ovečky to odřekli!
Máme však náhradu! Roudnický Petr Šindrbal s Kombajnem a ještě
kralupské čtyři mladé pankačky Sour Bitch! Viděl jsem je a je
to pozitivní dívčí energie. Něco jako Janis Joplin!!!

Ceny: Budou! Rozdá a ocení oceněné Hanka? + Pepik? Nebo někdo dobrovolně?

Peníze - náklady na ceny a polévky a i částečně na kapely jsou zajištěny.
Proto bych se klaněl jen k symbolickému příspěvku z řad členů HORCE, ve výši 50 Kč. P.S. je slavnostní akce navštívená i lidmi, kteří si z našeho klubového horomateriálu těžko někdy něco půjčí. Tak když dávají, tak ať z toho také něco mají. Cizáci ať to kilčo klidně dají!

Toto a jiné věci jsem chtěl probrat na Setkání minulý týden. Tam jsme však byli jen dva. Hanka a Jíťa se omluvily.

SOUR BITCH

Posted by Fáberaat 2010-11-09 21:27
Sour Bitch zde!
http://bandzone.cz/bitchestpritch

Ale kdyby měl někdo zájem o zcela jiný žánr, musí zajistit co nejdříve náhradu.
Mě osobně moc a moc mrzí, že na holkách nebudu.

(opisuji zobrazené slovo heslo pro zveřejnění - STAR)...

Ubytování na PS

Posted by Fáberaat 2010-11-15 23:05
Letos to bude více o otdůru. Jak Chita píše, jsme přeci horolezci, tak se připravujme i v Ostrově na horské bivaky...

cau zdendo
prosimte jedna informace muzes ji pretlumocit ostatnim
jde o ubytovani na posleedni slaneni mame docela omezeny mnozstvi posteli s topenim jelikos a protoze jsem nechali vypnout elektriku na budove b takze pro vas mame jenom u nas na baraku a to mame 25 posteli ale stim ze na tech manzelskejch se treba vejdou tri atak podobne a jinak se da spat na zemi na koberci.Na tom becku se da spat ale bez topeni a svetla ale jste horolezci tak mate celovky a dobry spacaky mno newim pino odjel do maroka prijede pred vanocema tak mi sem dyztak zavolej
NIKOLA-CHITA

gitanesss

Pod Císařem

Posted by Fáberaat 2010-12-02 12:51
Zdar.
Tak s kapelkou to vypadá blbě. Na poslední chvíli cuknul zvukař, takže holky pankačky nebudou. Snad příště.
Vzhledem ke sněhové kalamitě to je však snad i dobrá zpráva. Sjet dolů k hospodě nemožné!!! tedy jestli nemáte teréňáka 4x4. Máteli dobré obutía řetezy v kufru, jeďte max k Dáše k Pekárně.
Mluvil jsem s Čáďou - zajištěno pivo, standartní jídlo dle lístku, ubytování v teple nad hospodou pro cca max 40 lidí za 100,- Kč. na hlavu. Muzika bude, ale jen neživá. Kdyby se náhodou někde našel kytarista s nástrojem, vemte ho s sebou!

Guláš udělá Rasta do várnice, do druhé várnice připraví jen láhve s rumem. V kuchyni se vše ohřeje a ještě dokoupíme u nich obyč. čaj a svářo? Vše se donese pod stěnu. Lano 80 m. jsem dal Jirkovi. Slanění zařídí a připraví on.
Další doladíme v pátek na místě. Já tam budu. Ale v sobotu ráno mizím, za což se omlouvám a osobně mě to mrzí. Slibuji, že příští rok budu!
Součástí PS by mělo být zhodnocení a ocenění těch snaživějších, proto by bylo dobré dorazit ve slušném počtu. Hanka posílala teď emajl, tak ji laskavě co nejdříve odpovězte.

Účast

Posted by Jíťa Sedláčkováat 2010-12-03 10:30
Hojte.. Ja bohužel netušim jestli dorazim. Postihl mě nějaky moribundus a je mi mizerně. Ležim už od středy.. Nezvladla jsem ani dubinu;-( . Docela mě to štve,ale nehodlam to hrotit. Takže si to užijte a jestli nedorazim tak se omlouvám

Jeste jednou..

Posted by Jíťa Sedláčkováat 2010-12-03 13:21
Zadny mail nedorazil

Sobota

Posted by Zdeněk „Lahváč“ Lahovskýat 2010-12-03 12:44
Ahoj. Oproti Fáberovi já naopak dorazím v sobotu ráno (no tento výraz je u mě hodně nadnesený, by někdo řekl). Pokud by někdo chtěl svézt, můžu ho nabrat.

od zdenka lukeše

Posted by Fáberaat 2010-12-03 13:01
Přijde mi škoda si toto schvávat v mejlu, když už se Zdeněk L. tak pěkně rozepsal.

BIKER roku 2010 - H O R C E :

Tak to zase zkouším… Je fakt, že mi to dává každým rokem víc a víc zabrat. Občas si připadám jako ten oslík, co mu před čumákem visí na provázku mrkev, aby byl ochotný táhnout vozík, nést jezdce… zkrátka vláčet se s nějakým břemenem. Holt, je to pro něho motivace.
Letos mi jako „mrkev“ posloužila expedice na Island. S kamarádem jsme plánovali cyklistickou výpravu do Costaricy a jen tak bokem kamarád Robin narazil na fakt levné letenky na Island. Slovo dalo slovo, a tak jsme si jako průpravu a zároveň testovací jízdu před Costaricou švihli Island. Teď s odstupem času vím, že 2. a 3. den, kdy jsme stoupali do hor, jsem podal svůj největší sportovní výkon v životě. 2. den jsme najeli s kompletní bagáží 171 kilometrů. Téměř celou dobu nám vydatně pršelo, teplota byla okolo 12-ti st.C a posledních 40 km jsme projížděli lávová pole, kde se často nedalo jinak, než tlačit. Když jsme v půl 11. dorazili na tábořiště, neměli jsme sílu se ani najíst. V dešti jsme postavili stan a po pár doušcích vody z potoka šli spát. Následující etapa měla sice jenom 75 kilometrů, ale za to jsme ten den absolvovali 25 brodů v ledovcových potocích a řekách. Uf.!
Takže jsem letos najel na kole celkem 7.647 kiláků. Sice nic moc – bývalo i líp, ale mě to stačí.

Zdeněk Lukeš

Zdeněk L.

Posted by chomajdaat 2010-12-03 15:02
Kam se sere Lance!! Smekám!!

Zdeněk L.

Posted by Josef Novotnýat 2010-12-03 15:10
To proto, že Zdeněk je dvoukulkáč!

dvoukulkáč

Posted by chomajdaat 2010-12-03 16:20
Šmarjá a co ty ostatní, co dojížděj až za Lancem?? :-) bezkulkáči?

Tak to máme za sebou

Posted by Josef Novotnýat 2010-12-06 11:50
Letošní slanění nakonec nebyla monstrakce, ale ve sněhu zachumlaná párty. Ostrov se stal v závějích skutečným ostrovem klidu a míru, zima začale opravdu úchvatně. Kromě sluníčka moji spokojenost výrazně ovlivnili dva člověci. Rasta vynikajícím gulášem, kterej jsem žral po ešusech a ve večerním finále jsem při každý cestě na hajzl ještě vyškraboval sběračkou zbytky šťávy z várnice. Že jsme nechali tu pikantní zeleninku válet ve sněhu, to Rastovi nikdo neříkejte, mohlo by ho to nasr...
Můj největší dík patří HanceUrbance, která měla organizaci slanění na hrbu a k tomu ještě lítání a komunikaci se skláři v Novým Boru. Ještě teď ji čeká vracení várnic, nevyzvedlých cen a proúčtování tomboly, tak si všichni uvědomme, jaký poklad v ní máme.
A co rýmička, Oldo, dobrý?


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System