You are here: Home Členové Hana Urbanová Poslední slanění 2009
Navigation
 
Document Actions

Poslední slanění 2009

by Hana Urbanová last modified 2009-10-22 10:36

nábor nových členů, vyhodnocení uplynulého roku :-))

What poslední slanění
When 2009-12-04 20:00 to
2009-12-06 20:00
Where Ostrov, Pod Císařem
Contact Email
Add event to calendar vCal
iCal

Další rok za námi, určitě je o čem povídat, kde kdo byl, co plánuje dál, jak si vlastně tu sezónu užil nebo jak pokročil se stavbou, co děti a tak. Tímto zveme všechny členy, nečleny, kamarády, přátele, přátele z velké dálky, sympoše, jejich děti, pejsky, kočky, papoušky atd. na symbolické poslední slanění. Přijeďte na pivko, pokecat, někteří se ukázat aspoň jednou za rok. Loni nastal Ostrovský zázrak, jsem zvědavá co se stane letos.

 V CAO psali, že máme poslední slanění 29.11., nemáme. Je o týden později, a to 4. - 6.12.2009.

Hospoda a ubytování je zamluveno na "béčku", ubytko si platí každý sám, http://www.podcisarem.cz, kdo potřebuje trochu víc pohodlí http://www.volny.cz/stara_pekarna/ubytovani.htm, ale to si zamluvte sami. 

pátek: ....začínáme

od 20 do 21 hodin registrace na noční orienťák, pak vysvětlení pravidel. Můžete se přihlásit i zde, aspoň to tam nebudu muset vyplňovat a bude se vědět jaký zájem o orienťák. První dvojice bude vybíhat ve 21.30, dále už klasika, 10 kontrol a na závěr pivo.

Vyhlášení výsledků, předání cen.

sobota:

Pro ty kteří přijedou až v sobotu, tak pod Ostrovskou vyrazíme někdy mezi 13 - 14 hod.

Pod skálou bude oheň a Rastova bramboračka, čaj, svařák. Takže hrnky, lžíce, něco na oheň (tchýni, souseda, děti....) a další potřebné věci sebou. Láhev vína se už chladí a čeká na nějakou fakt povedenou masku.

večer: koncertík, Maršálové, bude i tombola (slosovatelné "vlezenky"), takže jestli něco chcete věnovat, tak se meze nekladou.

neděle:

na to jsem sama zvědavá....

 

a nakonec peníze: ..... protože nás jezdí stále víc a víc, nejenom lidi z HORCE, letos vychází "vlezný" na 120,-  včetně  členů oddílu (zahrnuje ceny, koncert, občerstvení pod skálou, věci kolem organizace).

Pokud chcete vzít fotky, filmy na promítnutí bude připraven dataprojektor, plátno a notebook.

Slanění bude připravovat Jirka Krejza a Zelinář, pravil Náčelník. Lana jim dodá, než nám zmizí do Turecka. Pánové z oddílu, prosím postarejte se o dřevo, dík.

Připomínky, přihlášky na orienťák, námitky sem.

                                                            zdarec

elend

Posted by chomajdaat 2009-10-23 08:23
jajajáááj chomajda se zas těší a hlásí se na orienťák i s prochym (ten to samosebou netuší)..teda jesi sem to neslíbila líbě vlastně, to se doladí. No a hned je to ráno hezčí.. jo a kdyby šlo zařídit slunečno a sníh, tak by to bylo bájo, díkes. čůch i.

Termín

Posted by Jiří Novákat 2009-10-23 20:35
Hanka napsala:"V CAO psali, že máme poslední slanění 29.11., nemáme. Je o týden později, a to 4. - 6.12.2009."
Já píšu:
Někdo dal do CAO plán akcí, tak jak jsme si jej dohodli na schůzce 17.2.2009/viz zápis plánu akcí/ Nejen mě překvapilo, že se slanění přesunulo na druhý termín /byl uveden v závorce/, ale až do středy jsem o té změně nevěděl. V CAO o tom asi nevědí dodnes.Kdo ten přesun udělal nevím,ale měl jim to sdělit. Aby nešířili poplašnou zprávu. Jinak "Slanění" zdar.Jirkatermín

Posted by Hankaat 2009-10-26 09:56
ahoj Jirko,
já si myslím, pokud si to nepamatuji špatně, že se ten termín domluvil na oddílovém setkání v srpnu, že se to nechá zase na Mikuláše. Také se tam domluvilo, že Rasta zajistí kapelu a další věci. Proti termínu se nikdo neohradil, jen Rasta - což chápu dělá krátký a dlouhý týden. Myslím, že info šlo členům mailem nebo bude v zápise zde na webu.
Info ke slanění jsem dala na web poměrně s předstihem, tak snad to je dostačující.
Hanka

termín

Posted by Jiří Novákat 2009-10-26 10:29
Ano máš pravdu, je to v zápisu ze srpna, ale tak to tedy mohl dát někdo i do CAO, aby se pak lidi neptali, jak to že tam je jiný termín. Stejně tak to bylo i s Račí, ale ta se zrušila na poslední chvíli, takže to nešlo.Jinak zápisy čtu, ale jelikož to nebylo nijak zdůrazněno, myslel jsem že jde o původní termín a datu jsem nevěnoval pozornost, moje chyba. Ale nejsem sám, diví se více lidí, alespoň co jsem zaslechl.Tak snad to časově zvládnem a Kdyby chtěl Rasta nějaký brambory ať dá včas vědět. Letos jsou velký!!! Ahoj Jirka

datumy

Posted by fáberaat 2009-10-26 14:46
Já si též myslím, že se nic zásadního s posouváním datumu neděje. Tím spíše, že nynější a platné datum na Mikuláše je oznamováno DOSTATEČNĚ dopředu. Ono když se dělá termínovka z kraje roku, je počítáno s tím, že se data změní a nebo dokonce akce se neuskuteční. (Letos nějak více než dříve).
To, že to je v CAO je někoho osobní aktivita a nepřipadá mi ani nutné tam tyto akce inzerovat. Jde o akci pro oddíl, tím spíše, že na tuto bývá hospoda k prasknutí.

je to tak

Posted by Lukáš Brůžaat 2009-10-31 18:04
predseda ma ravdu je to pak v hospode naslapany.mas recht predsedo ,kazdej na svim pisecku at si hraje.hahaha

orienťák

Posted by Hankaat 2009-11-30 10:58
Hoj,
nevím jestli má cenu ho připravovat, kdo se teda hlásí? Zatím vím o 4 dvojicích, velká šance na získání ceny :-))

Tak co bude bando, kdo ještě poběžíte, ať vím kolik připravit map atd.

H.

orijent jejé

Posted by chomajdaat 2009-11-30 13:33
mě odpad sparing partner...

POZOR DŮLEŽITÝ!!

Posted by chomajdaat 2009-12-03 15:41
čůch tady sem vám pro info zkopčila dnešní skype s pínem z kempu z ostrova:
chomajda píše: ááchoj ty kluku! von je tam sníh ja?
píno píše: tady dole ne, ale nahoře jo
píno píše: a je krutě namrzlo
chomajda píše: nené
píno píše: bez zimáků ani ránu
píno píše: včera už sem byl na snk na Adolfově
chomajda píše: já to napíšu rači na stránky, ať ty troubové z nížiny s tim počítaj :-)

tákže tak...pa zajtra olaláá ch.

pomoooc doprava na slanění

Posted by chomajdaat 2009-12-03 16:39
prosím prosím nejedete někdo do ostrova až v sobotu večer??? moj priatel prochy musí do práce a nemá se jak dostat...(jojo vim vlaky jezděj, busy taky, ale to je na dlouho...potřeboval by tak po šestý hodině)
díííííky ch.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System