You are here: Home Členové Hana Urbanová oddílové setkání
Navigation
 
Document Actions

oddílové setkání

by Hana Urbanová last modified 2011-02-07 16:23
What pravidelné setkání
When 2011-03-01
from 19:00 to 22:00
Where u Faustů
Add event to calendar vCal
iCal

Další neformální posezení u piva se bude konat

1. března v 19:00 hod

Kde? v restauraci u Faustů (Roudnice nad Labem)

Hosté, nováččci, staří pardálové a další příznivci vítáni

http://www.ufaustu.com

Dochlastná

Posted by Josef Novotnýat 2011-02-28 12:37
Ahoj, je mi líto, že je Roudnice takovej kus od Děčína a jet to dvakrát za tejden si nemohu dovolit. Na setkání je o čem hovořit. Rockpárty v Rovném skončila čestnou plichtou. Něco se povedlo, něco ne. Rozhodně zábava to byla dobrá a lidi odcházeli spokojeni. Zda to byl pořadetelský úspěch nebo neúspěch je politická otázka, která by měla zůstat nevyřčena. Každý ať si sáhne do svědomí, co mohl udělat líp nebo nakolik podřídil své ego zájmu oddílu. Myslím, že to byla akce poučná a ukázala nám, že příště musí být víc zápalu pro věc.
Jdeme dál a je tu nová výzva. Představitelé města vidí cestu, jak zafinancovat stavbu umělé stěny v Roudnici. Chtějí s oddílem jednat. Je tedy potřeba najít v oddíle shodu o podobě spolupráce s městem na výstavbě stěny. Důležitější ale bude provoz stěny a způsob, jak se na něm bude oddíl podílet.
Pokusů v různých volebních obdobích již bylo několik, šuplík s papíry o stěně se znovu otvírá a je třeba v několika dnech navázat kontakt s městem.
Dále by měla proběhnout informace o grantu na údržbu skal.
To jsou tedy dva(tři) body, při jejichž probírání by se měla projevit morální síla oddílu a tolerance všech zúčastněných, protože jaro se blíží a skály se ohřívají a žádné žabomyší válčičky slunce nezastaví. Nejlepší lék na vztahy je společná práce.

k Faustům

Posted by Fáberaat 2011-03-01 08:36
Né, že by se mi teda kdoví jak chtělo se už zase scházet. Těch schůzek, jednání , shánění a zařizování kolem plesu bylo celkem dost, ale tedy budiž. Řekli jsme si, že každé první úterý v měsíci....
Pepiku, buď v klidu. Na schůzku rozhodně nejezdi. Kór ty a takovou dálku. Stejně tam zase budeme sedět tři....

Jinak z plesu celkově dobrý dojem a nakonec se to tam slušně zaplnilo a i rozpařilo. Finance vyšli téměř na remízu, ale věcí do oddílu zůstalo hafo.

Hance zde veřejně vyslovuji pochvalu a díky za tvůj čas. Ale bereš si vše nějak více osobně. Klíííd!

taky nejásám, ale přijedu

Posted by Hankaat 2011-03-01 09:24
No pokud sem napišou další lidi, že nikam nejdou tak bych to zrušila, co jinýho. Prostě to takhle vyšlo, taky nejásám, ani jsem si to neuvědomila. Zase na druhou stranu by se dovyřešili peníze z plesu atd. - ještě za čerstva a nemusíme se k tomu pak už vracet. Jak se s tím ejdnou začne čachrovat, tak už se pořád budem scházet ve 3.Taky se chci zbavit těch věcí co mám doma...

Ta pochvala patří i Báře, Mírovi, Honzovi, Jíťe, Mirce, Lukešákům, Pepíkovi a v neposlední řadě i tobě.... Prostě každej něčím přispěl, snad jsem na nikoho nezapomněla...
Některý věci si beru osobně, to jo, třeba ty strašný kecy vod obsluhy, dohady o peníze s nima atd, to je prostě nepříjemný a příště tam pošlu někoho více odolného na slepicoidní chování. Máš výhodu, že to umíš přecházet.
Komu bylo potřeba říct sorry, tak tomu jsem v neděli volala... Já na celým plesu vidím jedno mínus, ale to výrazně převážilo to, že lidi odcházeli spokojený, nadšený... Kromě místní blondýny, ale to je jiný příběh.

pochvala

Posted by Mirkaat 2011-03-01 18:48
Já se taky přidávám k pochvale! Bylo to skvěle zorganizovaný a všichni se podle mě výtečně bavili! :) Díky.

k Faustům

Posted by Josef Novotnýat 2011-03-01 09:29
V tom státnickém projevu jsem zapomněl poděkovat Hance, ale i Ivě Lukešové za jejich čas a nasazení, s nímž se přípravě plesu věnovaly. Týden před začátkem spolupráce s nájemcem hospody silně zaskřípala a vypadalo to na ručník do ringu, ale ony to zvládly. Největší podíl na úspěchu akce mají ony dvě.
Schůze by už ale měla hledět dopředu a určit postup při jednání o stěně. Jsme poučeni předchozími pokusy, snad to tentokrát bude mít smysluplnější výsledek.

Tak jako kdysi

Posted by Kim Čong il (Fábera)at 2011-03-01 17:30
Tak jsme se zde takřka soudružsky pochválili. No von to nikdo jiný za nás neudělá...

ale udělá...

Posted by Hankaat 2011-03-02 09:20
...náhodou ústečáci a jiní taky chválili. Mě potěšilo že to nebyla akce 2 lidí, ale prostě každej něco...

kára

Posted by Hankaat 2011-02-28 17:49
Jedete někdo z LT autem a máte místo?

schůze

Posted by Jíťa Sedláčkováat 2011-03-01 17:32
Bohužel, nějak nestíhám.V týdnu mám fofr.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System