You are here: Home Členové Hana Urbanová Oddílové posezení v Majáku
Navigation
 
Document Actions

Oddílové posezení v Majáku

by Hana Urbanová last modified 2008-03-03 11:37

A už tu zase máme první středu v měsíci...

What pravidelné setkání
When 2008-03-05
from 20:00 to 23:55
Where restaurace Maják
Add event to calendar vCal
iCal

...takže kdo má čas a náladu navrhuji, že se sejdeme ve středu 5.3. v 20.00 v Roudnici v Majáku. (...prý tam mají levnější pivoJ). Kdo má jiný návrh sem s ním, jinak platí Maják. Kdo není z Roudnice, je to ta hospoda, kde loni Zdenda a Olda dělali promítání, kousek od kostela (Havlíčkova 273).

Zobrazit restauraci Maják na mapě Roudnice

Snad je info na webu dostačují pro všechny a předejde se dotazům a bude to vůbec a od kolika a kde....což v dnešním světě mailů a mobilů je tak trochu zbytečné. Dnes jsem koukla na web, třeba tam bude nějaké info - a ono nic, bude to vůbec? Karel M. přece psal o nějakém promítání ve Vod-ce.... Nepřesune se to tam? Pokud jste zažili takovéhle pocity, šuškandu o tom kde to bude - bez výsledku, můžem se u pivka lehce "proprat" vnitrooddílovou komunikaci. Stejně to probíhalo před minulým setkáním, všichni věděli, že to bude, ale nikdo nevěděl od kolika a kde. Všichni asi čekali, že to tam dá Zdenda (očekává se to od něj, protože je předseda?), a když on nic, tak všeobecně nic. Ale on není jediný, kdo má zájem se setkávat - navíc ten návrh nepřišel původně od něj. Stačilo by, kdyby kdokoliv vznesl dotaz na webu, tak kde to bude ve středu? Neuděláme to jinde, když se Legenda zdá některým drahá...Na webu by to asi mělo být, protože kdo nebyl na VH tak o žádných setkáních neví.

Zadat aktualitu či dotaz může kdokoliv, stejně to pak jde na web, pokud se nepletu, přes Orbise nebo Zdendu :). Nebo se prostě domluvíme, kdo se o to bude "starat" než se setkání ustálí (pokud k tomu dojde). Jinak ta setkání vyšumí a to by byla asi škoda.

Zdarec Hanka

Sláva

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenskýat 2008-03-03 11:30
Ještě že je v našich řadách aspoň jeden člověk s organizačními sklony! ;-)

Jinak v Majáku sice mají levnější pivo, ale taky to není Plzeň jako v Legendě, nýbrž z Vltavy uvařený Staropramen.

Plzeň nebo Staropramen?

Posted by Hankaat 2008-03-03 11:36
No tak já nevím, jak s tou hospodou, to je těžký, jeden poví - tam mají drahé pivo, druhý - v Majáku je příjemné prostředí, třetímu je to jedno. Takže máme asi první bod programu: Výběr hospody na příští setkání :)
Mě osobně je jedno jaký tam mají pivo, stejně asi budu šofér na cestě domů.

Re: Plzeň nebo Staropramen?

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenskýat 2008-03-03 11:45
Chtěl jsem jenom, aby když se řekne A, řeklo se i B :-)

Nechal bych to jak to je, tzn. „kdo má jiný návrh, sem s ním“. A pokud se tu nezvedne vlna odporu nebo se nedejbože nezvedne hladina Labe, tak to bude v Majáku.

Já tam chodím skoro denně na oběd, poněvadž tam převažuje příjemná obsluha. Takže bych tam taky dneska mohl zarezervovat stůl. Posledně se prý sešlo kolem deseti lidí, tak počítám, že ve středu bude účast podobná. Má někdo jiný názor?

Maják

Posted by Jirka Novákat 2008-03-03 16:40
Dobrý,tak Maják, jen škoda že zůstala ta středa, když je zrovna na Vodce ta akce s promítáním.A jinak zvu zájemce na 13.3 do Štětí, Zdéna si tam od 19.oo v malém sále KS zopákne své výprávění o Gasherbrumu.Tak se přijeďte podívat, vstupné dobrovolné. Ahoj Jirka

Škoda, velká škoda, …

Posted by Softmoverat 2008-03-03 16:45
… že se informace o takových akcích (promítání v Ltm, beseda ve Štětí) pořád šíří samizdatem, když máme oddílový web :-(

někdy ty informace váznou

Posted by Hana Urbanováat 2008-03-03 17:12
Ohledně promítání přišla sms od Karla (22.2., teda aspoň tak jsem se to dozvěděla já). Karlovi jsem zavolala a říkala mu, že ten den je oddílová schůze, což nevěděl. Také jsem mu říkala, že pokud chce něco změnit, ať se domluví se Zdendou (v tomto případě s kým jiným, si myslím). Vzhledem k tomu, že jsem nikde nanašla info o tom, že se schůze přesune na čtvrtek nebo, že Karel změnil termín promítání, napsala jsem dneska aktualitu, aby se situace vyjasnila. Částečně i na základě toho, že padnul dotaz, zda schůze bude a zde to nebude ve Vod-ce, atd. NIKDO neřekl, že termín schůze by měl být přesunut či zrušen, a to všichni ví o promítání alespoň týden. Teď z toho vznikne, že Karlovi bude líto, že jsme tam nebyli či na schůzi skoro nikdo nepřijde, následkem toho se začne rešit, zda má cenu je dělat, jak je možné že tohle nastalo, proč se to nedomluvilo jinak...Ona ta středa zůstala, protože jsme tak jako oddíl domluvili a zatím nepadnul žádný návrh, že to má být jinak. Pokud ano, tak o tom nevím.

Kultura za 500

Posted by Softmover Orbisat 2008-03-03 18:04

Určitě není pravda, že „všichni ví o promítání alespoň týden“. Vědí o tom Ti, kdo dostali konspirační SMS a ti, kdo jsou v kontaktu s klubem VodKa. To určitě nejsou všichni členové HORCE, byť jich bude asi většina.

Na druhou stranu by všichni členové oddílu měli vědět o dohodnutém setkávání v Roudnici každou první středu v měsíci. Že to nevědí ti, kdo nebyli na valné hromadě, a tedy i Karel, je do značné míry moje chyba, protože na webu ještě stále není zápis z VH. Ovšem netuším, zda sem Karel chodí. Karle, jsi tu? ;-)

Do konce týdne už snad konečně navštívím Zdeňka a materiály z VH umístím na web. Jestli to pomůže tomu, aby se plánované akce nepřekrývaly, je soutěžní otázka z oblasti kultura za 500 bodů. Tedy v původním významu socialistické TV soutěže „Buď a nebo“, ne v později oblíbeném poněkud posunutém významu. Pamětníci znají :-)


škoda, velká škoda

Posted by Jiří Novákat 2008-03-05 12:00
Ahoj Orbis, omlouvám se, ale nějak mi nejde zvládnout techniku vstupu na stránky, takže vše řeším formou poznámek. Tak jestli se večer uvidíme, domluvíme se. Jirka

Technika

Posted by Orbisat 2008-03-05 12:23
Ahoj Jirko,

večer se do Majáku chystám. Techniku vstupu na stránky proberem. Vezmu s sebou notebook, tak na to kouknem prakticky.

Orbis

technika

Posted by Jiří Novákat 2008-03-05 12:48
Paráda! dík. jirka

Promítání

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenskýat 2008-03-03 16:53
Mimochodem, co se bude ve středu promítat na Vodce?

promítání

Posted by Hanka U.at 2008-03-04 10:51
Ahoj Jirko,
mluvila jsem s Karlem M., není problém film promítnout (i, nebo) příští týden. Uvidí kolik zítra dorazí lidí, případně je možné ho promítnout 2x, není to pro něj problém.
ahoj
for Orbis: oprava většina věděla :)

schůze

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejzaat 2008-03-04 13:03
Já za sebe a za Jirku navrhuji aby se přesunulo místo konání schůzí na Vod-ku.

další návrh

Posted by Hankaat 2008-03-05 09:54
Zdravím duo Krejza,
jsem ráda, že padnul další návrh, přesne k tomu by měl web být. Čekala jsem, zda se k tomu ještě někdo neozve. S ohledem na to, že Váš návrh padnul docela pozdě (nevím, kdo všechno má v plánu tam jít, ne všichni se to mohou dozvědět, nebo si někdo už podle toho zařídil jiné věci), setkání dnes zůstane v Majáku z výše uvedených důvodů (když to čtu je to trochu direktivní, ale není to tak míněno). Tam se o tom můžete s ostatními pobavit, co a jak za měsíc.
Já si myslím, že by bylo fajn k tomu říci více, tzn. proč? +/-, protože se nejedná o jedno setkání, ale o všechna. Takhle se ostatní nemají podle čeho rozhodovat, není žádné jiné vstupní info kromě toho, že padnul návrh na přeložení setkání do Vod-ky. Třeba někdo má stejný názor, jen to ještě neřekl, nebo lidi budou preferovat setkání v Roudnici, to je teď jedno, však večer se uvidíme, ne?
Já osobně pro to žádný důvod nevidím - zatím, takže jsem jedno velké ucho.
ahoj večer H.

schůze-setkání

Posted by fáberaat 2008-03-05 11:10
Abych se taky i já vyjádřil. Jsem momentálně na horách a je tu k mému velkému překvapení krásně. Moje malá Natálka lyžuje jak ďas... Takže. Omlouvám se, ale na sraz nepříjdu ať to bude tam nebo tam. Je však divné, nabízet místo setkání, teď krátce před srazem, jinde než jsme se dohodli minule. Nic proti změně nemám,ikdyž nevím jestli pivo levnější o pár kaček je ta správná páka. Hlavně se dohodněte a sejděte se na jednom místě, né na třech, a dohodněte sraz na příště na jednom fleku. Zdarec všem. Skol.

schůze - setkání

Posted by Jiří Novákat 2008-03-05 11:54
Ahoj všichni, tak jsem zavolal Karlovi Macasovi, film / je to film o E. Ingrisovi, novodobém Járovi Cimrmanovi, víc nevím/ promítne i za týden ,ale do Majáku dnes nepřijede, z pochopitelných důvodů, má akci na Vodce. Tak by bylo dobré, aby dnes přišlo co nejvíce lidí a vyřešilo se nejen místo schůzek , ale i den , aby se nám to nepřekrývalo s jinými akcemi a mělo to smysl. Tak večer. Jirka


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System