You are here: Home Členové Hana Urbanová Litoměřická "10"
Navigation
 
Document Actions

Litoměřická "10"

by Hana Urbanová last modified 2009-12-08 20:03

Tradiční předvánoční setkání a spojené se závodem v běhu na Radobýl a v lezení na umělé stěně.

What Sportovně-kulturně-společenská akce
When 2009-12-19
from 13:00 to 23:55
Where Radobýl, Vod-ka
Contact Name Karel Macas
Contact Phone +420 602 43 59 41
Add event to calendar vCal
iCal

V sobotu 19.12. 2009 se uskuteční již 11. ročník Litoměřické „10“. Účastníky akce čeká tradičně 10 kilometrů běhu z Horní Dubiny na vrchol Radobýlu a zpět, pak následuje lezení 10 × nahoru a dolů po umělé horolezecké stěně vysoké 10 metrů.

Sraz účastníků je ve 13.00 hod. v klubu Horní Dubina.

Hromadný start běhu je ve 14.00 hod. před klubem.

Start lezení jednotlivců po stěně je v 16.00 hod. v klubu.

Pro účastníky závodu jsou připravené ceny (např. originální kalendář Voda-kamarád 2010 aj.). Po běhu bude na účastníky čekat v klubu občerstvení a je možné se zde osprchovat

Startovné: 100,-

 

Výroční oddílová schůze HORCE

Horolezecký oddíl HORCE zde dále od 19.00 hod. večer pořádá výroční oddílovou schůzi, kde budou vyhlášeny výsledky:

  • nejlepší lezec roku
  • nejlepší výkon roku
  • skokan roku
  • ...a další, že jo Náčelníku???

 

Výkony roku

Posted by Náčelníkat 2009-12-10 12:50
Pro upřesnění. Každoročne se hodnotí tyto kategorie:
- SKOKAN ROKU neboli nováček
- LEZEC ROKU (skalní a sportovní cesty - nejvyšší obtížnost)
- HORY DO 4000 m.n.m. (lezecké výstupy Big Wall charakteru, ale i vrchol
kopce nepřesahující výšku čtyř kiláků. Hodnotí se
nedostupnost kopce, styl výstupu, zvolená trasa a
nebo číslo obtížnosti)
-HORY NAD 4000 m.n.m. (vlastně to samé. Jen asi spíše to budou Alpské a
jiné vrcholy)
- BIKER ROKU (asi ten, který v sedle kola strávil nejvíce času a
najezdil nejvíce km.)
- FOTO ROKU (jakákoliv fotografie z horolezeckého prostředí nebo outdůru)
- VOLNÁ KATEGORIE
Anti cenu, BEJKOVINA ROKU,bych zrušil. Napadá mě ještě ZEVL ROKU, ale raději ne.Raději bych ocenil něco, co se podařilo. Třeba hezký článek, záchranna života, zajímavý počin (třeba na vodě) nebo něco podobného. Tak tedy..

a V Ý K O N R O K U 2 0 0 9

A VÝKONEM ROKU se rozumí ta nejlepší věc co se v roce povedla. Tedy už to co vyhrálo jednu z předchozích kategorií. Měla by to být hlavní cena. Do budoucna (včera jsme se s Hankou o tom bavily), by jsme mohli nechat vyrobit nějakou "hodnotnou věc", která by se stala putovním pohárem. Něco jako Stanley Cup.

Snad je to srozumitelné. Prosím tedy všechny ty, kteří se v roce 2009 nějak a v něčem snažili, sepište své skutky na A4 a dodejte do 19.12. do klubu Na Dubině. Fotky min také na A4. Vyhlašovat výsledky bude tradičně Kája a nově Hanka Mišmašová...
Snad jsem na nic nezapomněl. Když tak mě doplňte nebo opravte.

sobota

Posted by Hankaat 2009-12-17 08:45
Protože nevím, zda se budu 10 účastnit, nepočítejte se mnou na předání cen.
A na Výkon roku, zcela netradičně neboť to není lezecký počin, já osobně navrhuju Zelináře - za práci na nových skalních oblastech.

ahoj

Litoměřická desítka

Posted by Fáberaat 2009-12-17 21:26
Hanko a vlastně vy všichni.
Myslím, že si stále nerozumíme v pojmu co je VÝKON ROKU. To by měl být vítěz jedné z kategorií. Toto je hlavní cena.Jestli chceš Pavla nominovat, tak do soutěže VOLNÁ KATEGORIE. Pak samozřejmě může být oceněn i jako celkový vítěz.(ježiš to zní divně...) Možná by bylo dobré se nad těmito "soutěžemi" více zamyslet. Která stejně nemá jasná pravidla, a která se ani moc neujala. Alespoň poslední dobou mám takový pocit.
Stejně jako ze slavnostního večera na Dubině. Byli roky, že tam bylo fakt plno. Teď jen slyším, že tam nepudu, nepoběžím, nepolezu a vůbec tam nejdu. Docela mě to mrzí. Kdejakou středu tam je skoro víc lidí, než bude letos? A to ten datum máme vystavený na webu celý rok! Chápu, že né každému se to hodí. Někdo pracuje, kluci jedou do Špáňa (to je dobře!!),někdo je nemocný. Dobře, ale i tak jsme dost velký oddíl, abychom se tam sešli v důstojném počtu. Třeba se pletu a sejdeme se. Nevím.
Já to beru trochu jako povinnost nebo jako podnikový večírek. To, že tam nebude ten, či onen, tak já tam také nemusím, to neberu. Osobně jsem prodělal zápal plic a proto taky nejedu do Krkonoš na kurz, ale na Dubinu příjdu. Jen opravdu běžet nemůžu.
Můžeme se taky dohodnout, když si to budeme přát, že budeme dělat jen Poslední slanění (tam je účast vždy hojná). A budeme jako většina jiných oddílů či klubů. Vždy mě těšilo, že akcí děláme a vymýšlíme dost a hlavně se jich i účastníme. Letos to opravdu byla bída. Možná bychom nemuseli tvrdošijně opakovat vyšumělé akce jenom proto, aby to byl další ročník. Viz Kolo okolo Rače. Ten závod byl dobrý, dobrá myšlenka a název a místo, ale letos se ani neuskutečnil pro nezájem a minule nás někdo udal a měli tam kontrolu. Osobně bych se klaněl jen opravdu ke třem, čtyřem akcím v roce. Stěžejní by mělo býl lezení. Nejsme skauti,jsme HORCE. Tedy horoškola na víkend a jedno víkendové společné lezení (alespoň společný večer u ohně po lezení), jasně že Poslední slanění a k tomu třeba ještě něco.
Chtěl bych se domluvit, právě na té Dubině, o možném termínu schůzky Výkonného výboru na leden 2010. Pepiku, jestli budeš trochu schopný (doufám, že je vše v pořádku), mohl bych v sobotu pro tebe dojet. Dořešil bych tak i ty knihy Ó Horo, co jsi nakoupil. Jestli ne, tak se doma kurýruj. Ale na setkání VV trvám. Jen chci vědět kdy.
Tak Vám všem zdar.

cekatelka

Posted by Lucieat 2009-12-18 15:15
Cau cau, ja planuji, ze dorazim (kdo by jinak na baru tocil, ze?:), takze doufam, ze alespon s nekterymi uvidim. Jinak Zdendo,pripominam, ze chci vstoupit, zaplatit prispevky a tak, tak na me nezapomente :)


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System