You are here: Home Členové Hana Urbanová Horoškola 2011
Navigation
 
Document Actions

Horoškola 2011

by Hana Urbanová last modified 2011-04-22 12:55
What Sportovně-kulturně-společenská akce
When 2011-05-20 18:00 to
2011-05-22 18:00
Where Königshain
Contact Name Fábera
Add event to calendar vCal
iCal

Je to nedaleko, je to téže šutr - žula, je tam sektor na spaní, je tam hospoda a je tam krásně.

S sebou si vemte: bederní a prsní uvazek, helmu, lano, 2x HMS karabina,3 x karabina se zámkem, 8 x expreska, 3x smyčky ploché délky asi 1,5m, 4 x smyčka kulatá od průměru 6 - 10mm, 2x prusík smyci 6mm délky 3m, odsedávací smce 80 a 120 cm., nějaké jištění do šutru (hex,vklíněnec, friend) a lékárnu. Stačí toto mít do dvojice, ale i když nebudete mít vše, nic se neděje.

Pokud bude zájem vezmou se s sebou oddílové sedáky a helmy.

 

Více info bude doplněno, teď asi nejvíce lidi zajímalo místo a termín.

 

Zatím není moc odezva, akorát 2-3 lidem, kteří chtějí jet, se víc hodí termín o týden dříve. Napište prosím, zda se chystáte na horoškolu, případně jestli by vadila ještě změna termínu. Jak to vidíte i vy ostatní?

 

termín

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2011-04-22 13:02
Mě to je celkem šuma fuk. Jet někam stejně chci a termínu se podřídím. A když se nás sejde málo, nevadí. Místo pro dobrou lezbu, nácviky, lajny, koupání, hospoda i kemping,tam je.

termín

Posted by Jíťa Sedláčkováat 2011-04-22 22:07
Já dorazím. Zatím nic v plánu nemám... teda zatím o ničem nevím

horoškola

Posted by Jirka "Lesní muž" Krejzaat 2011-05-17 09:55
Ahoj borci, omlouvám se na horoškolu 21. 5. nejedu. V pátek na fotbale jsem si přetrhl část svalových vláken v lýtku. Jsem rád, že dojdu do práce. Moje Bára je dohodlá s Landspérem, že určitě jedou na horoškolu.

Hanka psala, že potřebuje lidi na 21. 5. na akci Města Roudnice, takže ani tam nejdu.

Dobře si zalezte.

jirka

horoškola na prvním místě

Posted by Hankaat 2011-05-17 10:15
ahoj,
ono to tak vyšlo, o termíny je asi vždy nouze. Ale myslím si, že horoškola je akce č.1. V oddíle máme dost lidí co nelezou nebo na horoškolu nejezdí, tak třeba z těch se někdo chytne. Není to nic zásadního, ale bylo nejjednodušší poslat hromadný mail. Rozhodně horoškola je asi lepší akce a má přednost.
Tak se brzo uzdrav, kostival na tohle docela pomáhá...
Hanka

Horoškola na prvním místě???

Posted by Fáberaat 2011-05-17 17:37
Připadá mi Hanko, že něco jiného říkaš mě a něco jiného říkáš jinde. To že lanaříš lidi na akci se kterou nemá náš oddíl nic společného je fakt!!!

Volala jsi Mírovi aby na "adrenalin" zábavu šel a pomáhal tam. Komu a proč? Přitom to je právě on, který tu horoškolu potřebuje a pro takovéto mladé a nezkušené lidi se akce podobného typu dělají.
Já jsem pozván na tento víkend jet lézt do Ádru. Nejedu tam, protože jsem svoji účast na horoškole slíbil. S termínem jsme šachovali docela dlouho tak, aby vyhovoval více lidem a i tobě. Tak jsme se mohli rovnou dohodnout na jiném datu. O této akci, kterou pořádá město Roudnice nepadlo ani slovo.

Vadí mi, že si takto blokuji svůj vlastní čas na úkor lidí, kteří tam pak nakonec nejedou. Příště to takto již dělat nebudu. Ten kdo bude chtít, vemu ho do skal a budu se klidně individuelně věnovat spolu s vlastním lezením. Bude to nejefektivnější a pro mne bez zbytečného plýtvání energií jinam.

omyl

Posted by Hankaat 2011-05-17 20:21
ahoj, to je asi nějaké nedorozumění. Mírovi jsem volala a zeptala se ho, jestli jede na horoškolu. Řekl mi, že nejede, až pak jsem se ho zeptala. Každopádně i dnes jsem mu opakovaně říkala, že jestli chce jet na horoškolu, ať jede. Nemám tohle za potřebí, sekl jsi se. Já jsem si taky nechala víkend na horoškolu v dubnu, ale ta se zrušila. Já jdu navíc v sobotu na svatbu, což jsem ti říkala už dříve.
Jestli někdo nechce jet na horoškolu, tak z toho neobviňuj mě. Možná je na čase si položit otázku, proč obecně upadá zájem o oddílové akce, i třeba o poslední slanění.
Hanka

víkend

Posted by Fáberaat 2011-05-18 07:16
Za prvé: Hani, neobviňuji tebe z toho, že někdo, Míra, nechce jet na horoškolu. O nikom jiném nevím.
Za druhé: Hromadného mejla se žádostí o pomoc na akci (se kterou oficiélně nemá náš HORCE nic společného)si rozeslala.

To mi přijde ne příliš vhodné. Když bude někdo nerozhodný, netvrdím že Míra, tak už to může být těžítko na misce vah zda jet či nejet. Možná kdyby si oslovila někoho kdo není členem.

To že upadá zájem o oddílové akce typu posledního slanění je mi celkem fuk. Raději ty lidi z našeho oddílu co lezou rád potkám ve skalách. To mě těší více. Potěšilo mě když sem tam minule potkal tebe s přítelem, těší mě když vidím Jitku lézt se služebně staršíma pardálama Oldou a Landspérem a pod.

Pro Míru: Jestli je pro tebe zajímavější se ukazovat na "adrenalin" akci nebo si jet zalézt do skal, tak tvé silácké řeči, typu lezení je pro mne vším, jsou výkřiky z okna. Sám si teď říkal, že ti nikdo nezavolá, že nikdo nechce jet lézt a teď, když máš možnost, raději zůstaneš ve městě. Je to přesně to, co se mi na tobě nelíbí. Jsi nadějnej, rád makáš, ale ještě více rád na sebe upozorňuješ. Když budeš "tišší" sláva si tě sama najde. Je to na tobě.
dodatek

Posted by Hankaat 2011-05-18 08:07
Akce nebude pod hlavičkou HORCE - zařídím na Městě změnu, ať s tím tedy není oddíl spojován, i když tam 2 lidi z oddílu budou. Není potřeba, aby někdo další šel pomáhat, je nás celkem 2 lidi od nás + domluvení pomocníci.

Horoškola

Posted by Michal „Mik“ Pavlíkat 2011-05-18 07:15
Ahoj, já se letos účastnit nebudu. Počítal jsem s původním dubnovým termínem, na tento něco mám. Ale pokud by se něco změnilo, přijedu. Na omluvu snad :), že jsme některé základní praktiky probírali s Jirkou Kr. a dalšími (díky!) před měsícem na Bořni. Pěkný den.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System