You are here: Home Členové Hana Urbanová HORCE ROCKPÁRTY
Navigation
 
Document Actions

HORCE ROCKPÁRTY

by Hana Urbanová last modified 2011-01-20 22:49

Je začátek prosince, venku mráz zalézá pod nehty a my se choulíme u kamen u Pína v hospodě. Poslední slanění končí, nad čajem se nese příjemný hovor, smích a pohoda. A co ples ve Skalici Čejene, kdy bude? No letos vynecháváme, takže v Boru nic. Aha, škoda, pěkná akce. Ani ne za pět minut je do pomyslného ringu od novoboráků symbolicky vhozena rukavice s nápisem HOROLEZECKÝ PLES a my ji pro tento rok zvedáme... Laťka je nasazena vysoko. Za pár dní volá Zdenda Lukeš - tak já už zamluvil sál, jak jsi na tom s kapelou? Takže přátelé je to tady....

What kulturní akce
When 2011-02-26 19:00 to
2011-02-27 02:00
Where restaurace Pod Řípem, Krabčice
Contact Name Hanka
Contact Email
Add event to calendar vCal
iCal

Srdečně zveme na naší párty, pro nejen horolezeckou veřejnost.

pozvánka

Doplňující informace mohou být v případě potřeby aktualizovány, sledujte náš web...

  • Lístky budou na předprodejních místech od 24.1.2011. Pokud jste z větší dálky, neznáte nikoho v oddíle kdo Vám je zajistí, obraťte se přímo na mě. Kapacita sálu je cca 180 lidí, takže asi moc neváhejte.
  • Přesnější lokalizace místa naleznete zde. Kde jinde než na úpatí jediného většího kopce, který v naší Polabský placce u Roudnice máme. Ale je to kopec s legendou, tak ani nevadí, že to není zrovna Matterhorn.
  • Ná základě několika dotazů jsme se rozhodli předem doporučit dress code: sportovní elegence, nedbalá elegance (nezahrnuje džíny, kraťasy). Akce má charakter plesu, ale s ohledem na zvolenou hudbu se prycovní název JAKOPLES název nakonec ustálil na PÁRTY. Naložte si s informací dle svého uvážení, ale určitě bude příjemné a mnohdy i zajímavé, když se potkáme v něčem jiném než v lezečkách a třeba starém triku.
  • V tombole se najde opravdu řada zajímavých věcí. Seznam a loga sponzorů budou v blízké době doplněny, protože stále přibývají.
  • V přestávce během výměny kapel proběhne krátká soutěž o ceny od firmy Direct Alpine.

Ubytování:

Zamluvili jsme sokolovnu pro přespání ve vlastním spacáku. Cena je stanovena na 50,-, tak aby se pokryly náklady na její vytopení, úklid a nájem. Pokud máte o ubytování zájem, kontaktujte nás. Možnost ubytování (odložení věcí) v čase od 18 - 19.30 hod.

Sál bude pro Vás otevřen již od 19 hodin, kdy bude prostor na krátký pokec, než to naplno rozbalí kapely. Možná budeme ještě chvíli rušeni zvučením, ale na baru to vadit nebude... Traband bude začínat ve 20 hodin, tak kdo se na kapelku těšíte více než obvykle, doražte včas.

                                                           Hore zdar, na parketu či u baru na viděnou

                                                                         za organizátory Fábera, Hanka a Pepík

 

P.S. Pokud někdo máte pocit, že akci chcete podpořit např. věcným darem do tomboly či jinak, pište,  volejte či jinak se ozvěte, zády se k Vám neobrátíme :-)

 

 

   

Tak jdeme do finále,

Posted by Josef Novotnýat 2011-02-18 13:24
kdo ještě nemá zajištěný lístky, pospěšte.

Muzika Pod Řípem

Posted by Fáberaat 2011-02-20 10:57
Ano, do akce zbývá týden. A ač se to nezdá, stále je toho dost k zařizování, telefonování,shánění, ježdění a obětovávání vlastního času.
Proto bych zde apeloval na všechny členy HORCE a jejich příznivce. Zvažte svoji účast a pomozte s prodejem lístků! Třeba ještě jednou napište všichni svým známým a kamarádům a pozvěte je na sobotní večer do Rovného. Většina z nás to má blízko, tak si myslím, že podpořit dobrou věc je pro každého z nás snadné.
Odměnou Vám bude skvělá muzika, snad dobrá zábava, bohatá tombola a tedy i nějaký ten kvalitní nejen lezecký dárek. A celkově tak pomůžeme něco oddílu vydělat a zviditelnit se, z čehož zase budeme profitovat mi všichni.

Ples

Posted by Katka Stajerovaat 2011-02-23 12:36
Ahojte, poslusne hlasim, ze v sobotu dorazim, a uz se moc tesim, ze to bude aspon tak vydarena akce jako byl tuuudle LajnaFest v Roudnici :-)!

jupíí

Posted by Hankaat 2011-02-23 13:30
Paráda, a ať mamka přibalí nějakou mňamku jako každej rok pro nás chystá v Ádru, s Chomajdou opět oceníme :-)
ahoj Hanka

sraz zítra

Posted by Hankaat 2011-02-25 11:01
Ať neodpovídám každému zvlášť....
Zítra před akcí je sraz na 15:00 na sále. Bude potřeba připravit pár věcí na místě (stoly, bannery, výzdoba sálu, drobnosti s tombolou, sokolovna). Dle svých možností doražte.
Na 17 hodinu přijede zvukař, bude potřeba vyložit pár věcí.

Taky je v hospodě objednaný guláš, kdo bude mít chuť. Já tam pak už budu zůstávat. Jinak z LT pojedu ve 14:30 hodin, kdo má zájem o odvoz.

Cena Anděl 2010 - TRABAND

Posted by Fáberaat 2011-02-25 19:46
Vítěz v kategorii Folk and courtny jsou TRABANDi !!!


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System