You are here: Home Členové Aleš "Ali" Podivínský Celej Krojc
Document Actions

Celej Krojc

Co podniknout v tomhle deštivým počasí? Třeba přelézt to co máme nejblíž. A celé.

Celej Krojc - foto 1Koho by neinspirovala Šmídova akce COS. I v Josemitech to borce nadchlo a všichni se tam snaží. My jsme si vybrali pro naši výkonost trochu přijatelnější cíl. Přelézt za jeden den všechny odjištěné cesty na Krojcu.Celej Krojc - foto 2

Po různých pokusech vymyslet nějakou taktiku, která by skončila úspěchem, Rasta zavelel: "Zleva doprava!". Takže ve čtvrtek 12. srpna se scházíme v sedm ráno pod skálou. A začínáme valit.

Hlavní otázky dne jsou:
1. Dojdou nám síly nebo čas?
2. Kdy nás ta nebeská srcha spláchne ze skály?

Celej Krojc - foto 2Nálada je ale výborná a my jedeme co to dá. Jeden cestu vytáhne, druhý vyleze s horním a vycvaká. Celej Krojc - foto 4Takhle se střídáme. Pěkně plynule nám to odsejpá. Za celý den dáme jen tři krátké pauzy. Dokonce nám zbyly i síly na závěrečné převisy. Jako poslední cestu jsme si schovali pětku pod knížkou. Když Rasta provléká poslední slanění, nahoře otvírají hydrant a následuje průtrž jak prase. Bohužel, už není čas přelézt ještě variantu cesty Okurka, vedoucí přes převis.
Je lehce po čtvrté odpolední. V hospodě je naštěstí sucho.

Celkem jsme přelezli 35 cest. Neodjištěné kouty jsme vynechali. Jsou tak zarostlé, že jejich čištění by zabralo minimálně celý den.

Čas lezení: 8 hodin.

Tak kdo se hecne? :-)

 

by Aleš "Ali" Podivínský last modified 2010-08-17 16:37

krojc

Posted by Roman „Rasta“ Líbalat 2010-08-17 19:00
Já se hecnu! Deš dotoho se mnou!

No a ted vážně...Díky Ali Heverovi, že to se mnou vydržel 8 hodin v kuse a přitom mě nezabil.Hlavně,že sesmolil reportík , páč já sem mizeríe.No a počin to byl vtipnej.Krutokrutá morda to samozřejmě vypadá jinak, ale pohoda na každý druhý den to teda 100% nejni...
Pár časovej udajů ze zapisu : Začátek 7:15 po 7 cestách pauzička 9:05 , dál po 17 cestách v 11:00 poslední puaza 13:15 po 25cestách a pak závěřečných 10 kousků a konec 16:00.
Haw..... tak co? hecne se teda někdo?

Komplet Kreutzberg

Posted by Josef Novotnýat 2010-08-18 13:57
Už loni v říjnu se o to pokusili Chomutováci, ale patrně přepískli přípravu.
Viz Mantana 10/2009 str. 11-12.
http://www.horydoly.cz/files/mantana0910.pdf


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System