You are here: Home Členové Rostislav Opočenský Události Poslední slanění 2011
Document Actions

Poslední slanění 2011

by Rostislav „Orbis“ Opočenský last modified 2011-11-14 12:44

Tradiční poslední slanění, tentokrát netradičně v Tisé

What poslední slanění
When 2011-11-25 20:00 to
2011-11-27 18:00
Where Chata Loko Teplice, Tisá
Contact Email
Add event to calendar vCal
iCal

Program

Pá 25.11.2011 20.00 Přednáška Máry Holečka v Refugiu 
     
So 26.11.2011  11.00 Orientační závod dvojic 
  14.00 POSLEDNÍ SLANĚNÍ, masív Vyhlídka
  10.00 Večeře — jehně na grilu
     
Ne 27.11.2011  10.00 Úklid chatky
  12.00 Výlet na Sněžník a bouldering
     
Poslední slanění 2011

Spaní na chatě Loko Teplice.

Členové HORCE zdarma, nečlenové 70 Kč.

 

Related content

Orbisi dík

Posted by Josef Novotnýat 2011-11-14 14:34
V naší korespondenci jsem ti zapomněl poděkovat za zprovoznění stránek, číním tak touto cestou.

Poslední slanění 2011

Posted by Fáberaat 2011-11-16 22:21
Ahoj všem,

naše veřejné Poslední slanění, nejen pro členy HORCE, proběhne již příští víkend od večera 25.11 - 27.11. 2011. Tentokrát s malou změnou. Akce se uskuteční v Tisé na chatě horolezeckého oddílu Loko Teplice. Chata se nachází asi 200 m. nad Kačákem u silnice po levé straně, možnost parkování. Souřadnice GPS: 50° 46' 40.850" N, 14° 1' 13.795" E

V přízemí jsou sociálky,kuchyňka s jídelnou a krbem a společenská místnost s krbem. Dřevo navezu v týdnu a ve čtvrtek na chatě zatopím. Nebude tam alespoň v pátek taková zima. V prvním patře 5 pokojů s 25 lůžky a nad tím je ještě půda s možností přespání. Vemte si tedy spacáky. Na pokojích bude spát ten kdo dříve přijde.

Před chatou je ohniště, kde se bude grilovat malé jehně nebo sele. Co pivo? Koupíme sud?


Program na pátek je spíše najížděcí a ubytovávací. Mára Holeček mi slíbil krátké povídání o jeho letošním horopočínání. Start asi ve 21 hodin v Refugiu (v centru vesnice vedle kostela).


V sobotním dopoledni, asi od 11 hod.,proběhne orientační závod dvojic. Nejsou mapy, tak trasa bude jednoduchá po jasných bodech, kde budou klasické cvakačky.

Poslední slanění je v plánu cirka od 14 hodin z masívu Vyhlídka (od kostela 100m. nahoru na skalní náměstí u Janusovy hlavy, zde do leva. Nahoru na Vyhlídku po skalních schodech. Na Vyhlídce je zábradlí). Pod stěnou bude malé teplé občerstvení.

Večer na chalupě. Kdo chce vemte s sebou nějaké fotky, filmy, muziku. Na CD či kompu. Snad bude projekce.

Kytarista vítán!


Neděle - úklid chalupy a výlet na Sněžník či Modřín. Bouldering?


Členstvo HORCE, tedy ten kdo zaplatil členské příspěvky, na Posledním slanění 2011, nic neplatí. Ostatní za ubytování 70Kč/osoba/den + něco málo na občerstvení.


Kdyby někoho něco napadlo, co by bylo dobré zařídit, dejte mi vědět. Nebo to napište veřejně na stránky HORCE pod Poslední slanění. A kdo chce jakkoliv a sčímkoliv pomoc, také. Ozvěte se.


A doražte a rozšiřujte to. Snad to nějak dopadne. Dloho jsme se společně neviděli.


Zdraví Zdeněk Němec.

Slanění

Posted by rastaat 2011-11-17 02:21
Ufff .... Jsem trochu zaskočen termínem.Volno mam. Jen sem čekal ,že to bude 3. nebo 8. a uvidíse. Spát určitě nebudu , ale rád bych dorazil minimálně v počtu dva a oba slaňující.Já a Vendelín.Zvážím a ozvu se.Třeba maminka bude řídit. Masku prozrazuju, mam Tatínka.

účast

Posted by Jíťa Sedláčkováat 2011-11-17 17:25
Zdravím, termín jako jediný do konce roku vyhovuje. Takže když se nic nepo... tak v pátek jsem tam.

termín PS

Posted by Fáberaat 2011-11-17 19:13
Termín se vymyslel tak, aby byla volná chalupa (3.12. posl.slanění Loko Teplice)a s ohledem na tradiční potápění v lomu Amerika (10.12.), kam někteří pravidelně jezdí.

Tak jen doufám, že vás-nás bude více komu se termín hodí.

A proč tam Romčo nebudeš spát? Vendelína můžeš uložit na pokoj a můžeš jít dolu kalit. Nevim jestli bude na stole rum-houpačka.... To už je taky ňákej ten rok zpět.

rum- houpačka

Posted by rastaat 2011-11-19 02:40
Ty hade ... samozřejmě , že spaní zvažuju a udělám co mužu , ale neslibuju... tuhle etapu života mam za sebou..Páč kdyby to neklaplo tak budeš naštvanej, když to vyjde budeš překvapenej.Romčo! ... to mi, děláš schválně.. tak mi říkala babička a ted ty.. samí podpásovky.Samá voda ,bylo to tvoje zlý víno...jako kosa na kámen.. ty wole z toho mam do dněška jizvy na zádech..... tak , že žádná houpačka, a nepočítej , že budu nahej slaňovat ze zabrádlí vyhlídky.Pamatuješ jak jsem nahnali ty Neratovičáky do Kačáku.. cha chááá..Mohli bychom to brát jako 1/3 Zbyňkovi odpusdky.. kdyby dorazil? A co Věšák ? pak už by ta houpačka měla cenu?....jak sem řek , určitě se uvidíme , zatím jen nevím jak to sesmolim... ty Zděněčku.

vik

Posted by Fab.at 2011-11-20 20:01
Tak Romčo...
tos mi udělal radost, že o noclehu alespoň přemýšlíš. Zbyňár bohužel nedorazí, jede se Štěpánkou někam na dovču. Věšák o tom ví, a tak snad přijde, ale že neví jak s mladým?..?
Nevím, kde a v čem by měl být problém? Já jsem své děti bral už od začátku do skal sebou a na poslední slanění také. A to byli půlroční.. Je fakt, že tam byla i maminka. Takže děcka směle sebou a užijte si dobu, kdy vám do toho ony nebudou chtít kecat...

doplnění

Posted by Náčelníkat 2011-11-22 23:02
Jen pro upřesnění:
Jídlo pro svou potřebu si vemte s sebou. Uvařit, ohřát je možné na chalupě. Je možné, že na chalupě bude méně skla. Proto tedy své půlitry, či jiné číše s sebou a to i pod stěnu - Vyhlídku. Tam oheň nebude. Ale je možné jej rozžhnout na ohništi vedle chalupy. Doufám, že se mi podaří zajistit projekci. Takže ty hudbu a fotky ze skal, vody, létání, potápění sebou !!!

Jinak stále se nebráním jakékoliv pomoci. Zatím se ozval jen Jirka K., ale i tak to snad zvládneme.
Jehně naložené, sud piva Podkováň se chladí.
Zdar.

Nejlepčí obrana je útok

Posted by Josef Novotnýat 2011-11-24 16:14
Já pomůžu sežrat to skopový a vymlasknout to pívo.

Poslední slanění

Posted by Michal P.at 2011-11-24 21:41
Ahoj Zdeňku, já přijedu, ale doteď nevím, zda-li jen na pátek či i na kousek soboty. Konec roku by měl být pohodový, ale v reálu alespoň u mě (v práci i studijně) je to pěkný blázinec. Ou jééé. ;-)

Vezměte spacáky

Posted by Jirka "Lesní muž" Krejzaat 2011-11-25 10:00
Včera telefonoval Zdeněk, nocoval na chatě. Chtěl, abych tu zveřejnil, že na chatě nejsou přikrývky a každý aby si vzal spacák, popřípadě karimatku, kdyby nebylo dostatek lůžek. Tato informace je spíše pro příznivce oddílu, kteří tak často někam nejezdí. Snad se zlepší počasí.
Ahoj jirka

Tak zase nic :-/

Posted by Zdeněk „Lahváč“ Lahovskýat 2011-11-26 18:51
Bohužel letos bez mojí účasti. Tento víkend jsem v háku a buduju kapitalismus bez možnosti nějaké výměny či úlevy. Tak se snad uvidíme až 24. u Labe (info na webu následuje běham několika dní). Lahvoň

Poslední slanění - díky!

Posted by Michal „Mik“ Pavlíkat 2011-11-29 20:40
Ahoj Zdeňku, ahoj všem, díky za pohodovou oddílovou akci! Moc se mi to líbilo. I to načasování s Holečkovou přednáškou. Škoda jen, že jsem musel v sobotu fuč a nemohl jsem zůstat a také si dát jehněčí. Jaké bylo? Přijelo pár dalších lidí v sobotu? Mimochodem - chata Loko Teplice je na podobné akce jak dělaná. Jo a snad příště přijde více členů! Alespoň na chvíli.

PS: V neděli pojedu na ten fesťák na Smíchově. Vlakem. Tak mám spoustu volných míst, kdyby chtěl někdo jet také. ;-)

PS

Posted by Fáberaat 2011-11-30 10:42

Ano bylo to fajn i navzdory slabší účasti.

Napíši nějakou zprávu na web. Teď jsem doma, ležím a mám antibiotika. Vůbec si nepamatuji, že bych je kdy bral na chčipku. Asi to bude tím, že dříve jsem s nachlazením k doktorovi nechodil. Teď to mé tělo nějak hůře zvládá a hlavně mám strach, aby se mi nevrátili ty problémy se srdcem. První dny mi bylo blbě teda fest. Teď již mohu říci, že mé obranné látky vyhrávají... Ale trvalo jim to.(svině líný)

Slanění bylo komornější, ale alespoň bylo více prostoru s každým v klidu pokecat. A možná se mi to takto i více líbilo, i když já si to moc neužil. Přednáška Máry byla zase zážitkem, hlavně ten jeho filmový záznam z podvršku a jeho úprku. A nebylo to správně načasovaný, nýbrž tam přijel jen k vůli našemu HORCE a ostatní lidi co tam byli jsem zval emajlem. Maroušek byl pozván a říkal, že to pro mě vždycky udělá (díky). Nic za to tradičně nechtěl, přestože jsem nabízel, že lidi oběhnu a něco vyberu.

Jo a tobě Michale díky za to Martinský. Dám si ho až mi bude dobře.

slanění

Posted by rastaat 2011-11-30 23:32
přidám se k menšině..... sic jen na pátek , ale přeci.Komorní atmoštka mi moc nevadila , jen sem postrádal pár lidí , který bych rád viděl.Bylo to příjemný , v Refučku porno. Souhlas s Mikem chata je luxus... a určitě ji navštívim s rodinou v létě.
PS:to Mik: už sem strestal to rosé.. chce malinko nechat orazit , ale je to skvost.Zprvu zdá se protažený do sucha.. a pak to příjde... mňam.... vivat pan Tichý..


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System