You are here: Home Členové Josef Novotný Lezení v Českém ráji 30.4.-3.5.2009
Navigation
 
Document Actions

Lezení v Českém ráji 30.4.-3.5.2009

by Josef Novotný last modified 2009-03-23 20:37

Teprve jarní návštěvou Mekky českého pískařství začíná opravdová sezóna lezení na pískovci.

What společné lezení
When 2009-04-30 14:00 to
2009-05-03 23:55
Where Někde v Českém ráji
Add event to calendar vCal
iCal
západ slunce
pohled na Sušky ve světle zapadajícího slunce

Buch, buch, kde rozbalíme stany? Chtěl bych objednat chajdu, protože manželka usoudila, že by bylo hezké jet na 1. máj v Český ráj. Potřebuji tedy určit lokalitu, kde se úplnou náhodou potkáme. 

V úvahu připadá Ostrov na Malé Skále, kde to většina zná od loňska, vodácká hospoda Zrcadlová koza odkud se dá chodit do Betlémských skal nebo Sedmihorky.

http://www.camp-ostrov.info/

http://www.zrcadlovakoza.cz/

http://www.campsedmihorky.cz/

Nebo je vhodnější jiná varianta, co na to Jirka Novák? Pospěšte s odpovědí, ať neprohloupíme.

More information about this event…

Eden (né ten Pražský)

Posted by fáberaat 2009-03-23 22:34
Úplně čumím a ani se mi nechce věřit, že manželka říkala... Tys musel být hodný! Já doma vždy skoro klečím na hrachu, aby jsme nebo jen já, někam jeli. No a ráj (ne ty restaurace a jídelny)je skvělá volba. Minule v kempu v Malé skále a hospa U Boučků nebo nedaleká picérka, to vše bylo na pohodu. A děcka tam mají dostatek volného a bezpečného prostoru.Jirka N. má ty správné kontakty na ubytko ve Skaláku, tak proč ne třeba na nějakou chajdu tam. Skaláček,jé, tam bych tak rád jel...
Ale mě o prvomájové veselici a lezbě po takřka tekutých píscích,budete muset nejspíše vyprávět. Jedu v tu dobu climbeřit do spojeného království za Frýďákem. Ten kalendář není nafukovací. Škoda.

náhodné setkání

Posted by Hana Urbanováat 2009-03-24 09:53
A to já se chystám a těším. Po zkušenostech z loňska bych vymyslela "mokrou" variantu víkendu. Když bude písek mokrej můžeme podniknout něco jiného (kola, voda, lezení jinde), ale když se to bude vymýšlet na poslední chvíli, tak to asi dost lidí odřekne.
Více asi 7.4., protože pak už setkání nebude.

Ohledně místa - je mi to jedno, preferuju stan (což splňují Sedmihorky /na podzim se tam měnil personál v hospodě, tak nevím jaký to tam bude/ a Ostrov). Počkám na Jirkovu odpověď.
A lezení - tam kde bude parta :-)

náhodné setkání v Ráji

Posted by Jiří Novákat 2009-03-25 20:05
Nevím proč se má čekat zrovna na mě.¨Tu chalupu jsem nabízel vloni, letos to bohužel volné není. Myslím že už je obsazená i turnovská horolezecká chata, ale něco zkusím zjistit do toho 7.4. Mám ale takovej dojem , že jsme se domlouvali na stany, s tím, že když bude mokro , nepojedeme do Skaláku - Sedmihorek ale na Sušky - kemp na Ostrově.Tudíž chalupa by to pak komplikovala.Jinak hospodu na Koupáku mají jiný lidi od loňska a docela se to tam rozjelo, pořádají různé akce i mimo lezeckou sezónu. a zase tam dost lidí začalo jezdit. Odkaz na to najdete i na stránkách Hruboskalsko. Jak jsem řekl, něco zkusím zjistit do 7.4. , tak ale přij´dte, a´t se domluvíme. Ahoj Jirka

Náhodné setkání v Ráji

Posted by Jiří Novákat 2009-03-26 12:37
Ahoj, tak vidím že pracuji rychleji, než vy čtete. Tedy: Byla by možnost ubytování v baráku, 4 a více lůžkové pokoje, ve vlastním spacáku, sociálky na chodbě, bez topení. Kousek od známé hospody Koupák, která o víkendech funguje dokud jsou lidi. Ke Káplovi je to 5 min. chůze.myslím ideální poloha. Je to třeba zamluvit předem, tak jsem řekl že zavolám po 7.4. kdy se tedy nějak definitivně domluvíme. Jo a cenu , tou vás ani nechci "strašit" , kdyby se změnila, ale zatím mi řekli něco mezi 50,- až 80,-Kč noc/osoba. Tak to by bylo lepší jak pod stanem a mohli by jet i rodinky s dětma, nejenom Pepa s drahou. A když by bylo mokro, dá se zajet na Sušky autem. Tak zatím přemýšlejte. Jirka


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System