You are here: Home Členové Josef Novotný HORCE Rockparty v Rovném
Navigation
 
Document Actions

HORCE Rockparty v Rovném

26.2.2011 jsme uspořádali v hospodě Pod Řípem v Rovném akci formátu plesu s netradičním názvem. Chtěli jsme, aby ten večer neproběhl škrobeně, ale aby se atmosféra přátelství, spříznění s pobytem v otevřené krajině a nevázanost večerů u ohně přenesla i pod střechu tanečního sálu.

DSC_0389.JPG

To se nakonec dobře povedlo. Čerstvými andělskými vavříny ověnčená skupina Traband po krátkém úvodním pořadatelském přivítání hostů spustila proud zábavy. Sál se zaplnil a první tanečníci se začali vlnit pod pódiem. Další společenskou rovinou bylo setkávání starých známých, kteří se delší dobu neviděli i poznávání nových přátel. Pokud jsem ještě dobře vnímal zaznamenal jsem, že naše pozvání přijali horolezci z Chomutova, Ústí a jeden borec přijel z Prahy na kole. V průběhu plesu byla pořádána tombola a dovednostní soutěže, během kterých byli propagováni sponzoři akce.

Ve druhé polovině plesu vystřídala úderný folk Trabandu směs klasiky rocku a pro nás neméně klasické vlastní tvorby Maršálu Bazén. Během známých pecek naše duše levitovaly po Malé Skále, Ostrově nebo Roklici. Škoda, že ten binec utekl tak rychle. Pořadatelům spadl kámen ze srdce, lidé odcházeli rozesmátí a spokojení.

 poděkování.jpg

Další snímky z plesu od Ivy Lukešové:

DSC_0445.JPG

DSC_0418.JPG

DSC_0464.JPG

by Josef Novotný last modified 2011-03-04 17:58

Fotky

Posted by Josef Novotnýat 2011-03-04 11:41
Další foto dejte do galerie.

dodatek ke sponzorům

Posted by Fáberaat 2011-03-04 13:44
MEVA nakonec nedala nic. Ten HUDY je Zuzka Hofmanová v Ústí. A chybí www.rockjoyshop.cz (dováží lana Sterling a dehydrované jídlo Travellunch. A možná ještě Oddíl kanoistiky Roudnice (dali trika čepice).

Fotku jste mi tam vybrali opravdu pěknou, netuším že bych tak divoce tančil.


Příští rok znovu

Posted by Josef Novotnýat 2011-03-04 15:49
Mám první tanečníky na 2. Horce Rock Party. Když jsem v Benešově vracel baner Rock Empire, tak se hlásili oběma rukama!

fotky z plesu

Posted by Fáberaat 2011-03-09 18:45
budou zde nějaké?...
Hanko, Zdeněk ti je nahrával na flešku, tak by bylo vhodné i k vůli sponzorům je sem umístit.

fotky

Posted by Hankaat 2011-03-11 09:55
Fotky jsem některé poslala Pepíkovi,ty jsou v článku, teda jejich část. Sponzorům postupně posílám tak jak jsem s nimi domluvená či co vyplývá ze smlouvy - poděkování, banner, fotky. Proto jsem si o fotky řekla, je to věc za kterou zodpovídám, takže to zařizuji.
Fotky mi poslal i Lahváč, můžu to dát komukoliv kdo to sem umístí, udělá nějaký výběr atd. Já tomu čas věnovat nechci a ani nemůžu. Proto jsem sem ani nedávala článek, ale dělal to Pepík.

Fábera

Posted by fotky na webat 2011-03-11 18:58
A sponzorům posíláš fotky jen těm "svým" nebo všem? Myslel jsem, že když sis fotky brala, že to dáš na web. Ta zpětná vazba pro sponzory je pak jednodušší a také si to vyloženě někdo ze sponzorů přál mít foto na webu.

Lidi zaměstnaný mají krapet více času než OSVČ (teď asi někoho namíchnu, ale soudím tak i dle časů příspěvků sem a na jiné weby). Tak mi přijde instalace fotek možná. Ale jestli nechceš?....

Tak ty fotky někomu předej. Pls.

Fotky od Lahváče

Posted by Josef Novotnýat 2011-03-12 09:24
Ahoj,
konečně v civilizaci a na internetu. Tady jsou ke stažení fotky z "plesu", to málo co jsem stihnul na začátku vyfotit: http://www.uloz.to/8180752/horce-rockparty-2011-rar
Heslo: horce

Jaru zdar, nazdar. Lahváč

Odkaz jsem dostal až po zveřejnění článku, jsou to opravdu jen dokumentační fotky ze začátku, bez opravdové atmosfery, doklad pro sponzory. Největší vypovídací hodnotu má panorama IMG_0041.jpg na web jsem je nedal, podle mně tam nepatří. Hanka v pátek odjela na Vltavu, těm sponzorům, kterým poštou vracela banery, napsala děkovný dopis.
Pepik

grr

Posted by Fáberaat 2011-03-12 21:38
Díky za odkaz, ale nějak se mi to nedaří otevřít. Takže zase nic.

Holt, když budu chtít vidět fotky z našeho plesu a ukázat je i sponzorům, kterým jsem to slíbil, budu muset se osobně zastavit u zdroje. U Lahváče a Zdenka L.

Jarda "Traband" Svoboda

Posted by Fáberaat 2011-03-13 21:29
Vzkaz pro Vás od frontmena kapely:

Horezdar Roudničáci!
Teda ten váš web je kapánek nepřehlednej, ale dobrý, nakonec jsem se prokousal. Zdravím vás od Trabandu a děkujeme za pěknej večer onehdá pod Řípem. Kdybyste chtěli, 18.3. hrajeme v Litoměřicích v hospodě u letního kina.
Jarda
Tady něco o Řípu:

www.youtube.com/trabandita


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System