You are here: Home Členové Zdeněk „Zdéna“ Němec Doksany 4. 7. 2008 - Road to HELL
Navigation
 
Document Actions

Doksany 4. 7. 2008 - Road to HELL

Ve zlomku vteřiny se  pohodová a zasloužená cesta z práce změní v takovýto šok. Auto jsem chtěl prodat, ale takto rychle se ho zbavit bylo jaksi nad plán. Snad se pán likvidátor pochlapí a uzná to za totálku. Kdyby jste viděli interiér, víte, že je jasné, že toto opravovat je těžké. Každému přeji, ať jej takovéto starosti míjí, a to nejen o prázdniny. Havana.
by Zdeněk „Fábera“ Němec last modified 2008-07-10 20:50

Doksany 4.7. 2008 - Road to hell

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2008-07-09 20:48
Takto pro mne skončil páteční pracovní den. Mé auto je to modré (Fiat) a původně jsem směřoval na opačnou stranu.Ve zlomku vteřiny jsem se tak přestal těšit na víkend a začal přemýšlet, naštěstí, úplně o něčem jiném. Nakonec se nestalo nic vážného. Já to odnesl "jen" zlomenou nohou a viník nehody, 18-ti letý "řidič", jen s pohmožděninami. Vracel jsem se z práce - natírání, a tak jsem vezl syntetické barvy. Ty mi v autě explodovali a interiér je slušně, řekl bych až sirealisticky, nahozen. Musím říct, že ten pán nahoře mi už zase prokázal službičku. Děkuji.

Doksany

Posted by Ivana Tarachaničováat 2008-07-11 08:26
Čuch předsedo, přeju brzký uzdravení! Se mě zdá, že toho pána nahoře něčim podplácíš :-) pa Chomajda I.

To ti nezávidím.

Posted by Josef Novotnýat 2008-07-11 09:01
Rána to byla pěkná. Ale obávám se, že to na totálku nebude. Vždyť zůstalo celé i čelní sklo. A jestli jsou na svých místech všechny sloupky, tak to půjde spravit. Máš o zábavu postaráno.
Uzdravuj se rychle, jako pes!

totálka

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2008-07-29 12:12
Dnes mě likvidátor ubezpečil, že toto se opravovat nedá a auto odepsal. Takže? - prodáno! Jen ještě nevím za kolik. Na těch fotkách to možná nevypadá,ale v reálu to je docela jiné kafe. Sklo prasklé je a ty sloupky taky nejsou nejrovnější.Jinak mě sádra dost sere a tak jdu již za doktorem ať mi ji předčasně sundá. Nechci aby mi moc zatuhl kotník. Věřím, že za tři týdny už polezu, ale pěkně jsem teď přibral, protože jenom ležím a žeru, tak to nebude asi moc slavné. Ale těším se dost, jen musím překonat tu nynější natrénovanou lenost. Ta by mi šla, ale nervová soustava je přetížená. Jsem zvyklý se hýbat, něco dělat a toto mi nesvědčí. Tak zdarec.

Jestli tě to uklidní,

Posted by Josef Novotnýat 2008-07-29 13:34
tak naše Barča si zlomila ruku v lokti. Hráli jsme si na zahradě na olympiádu. Ona běhala kolečka kolem záhonů jako Zátopek a já dělal Gaba Zelenaye. Když urazila asi 1 km upadla ze zídky a bylo divný ticho. Ze začátku si držela zápěstí a když jsem jí prohmatával tak neřvala, ale za chvíli jí natekl loket a jeli jsme do Ústí. Dal jsem jí ruku na šátek z autolékárničky. Ze začátku to byla prča, ale nakonec z toho byla narkóza a vracení naštíplé pažní kosti do kloubu a strach o propojení nervů do prstů. Holky zůstaly na Bukově dva dny. Domů jsem přivezl Barču se sádrou až k rameni a co je zajímavé, ruku má pověšenou pořád na tom šátku z autolékárny. Pozitivní je, že si holka nemůže cucat palec.
Jinak ti blahopřeju k té totálce, o starost méně.

Den nezávisloti = Den kokot

Posted by Papoušat 2008-07-14 10:18
No vida, tak nejsem sám. Já jsem v týž den poslal služebáka do svodidel. Na rovný silnici mě chytil nějakej akvaplánuňk. Auto jezdí, benga mi daly litr pokuty a asi padnou i nějaký body.

Den nezávislosti = Den kokot

Posted by Papoušat 2008-07-14 10:19
No vida, tak nejsem sám. Já jsem v týž den poslal služebáka do svodidel. Na rovný silnici mě chytil nějakej akvaplánuňk. Auto jezdí, benga mi daly litr pokuty a asi padnou i nějaký body.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System