You are here: Home Členové Roman,,Rasta" Líbal Slackline - Ostrov 2.3.4./5
Navigation
 
Document Actions

Slackline - Ostrov 2.3.4./5

Pro ty , kteří chtějí zatím vidět jak se v Ostrově chodilo...  a nedělní lezení na Sněžníku doplním , až slibotechna Bružik nakulí Oldovu kartu s fotáku...  kde vše je....   K slide show , si puste zvuk..   http://www.slacklive.cz/foto/ostrov/ostrov.html     a pak stačí jen play a už to jede...  tak si to užite...                                                 Rastič. 

by Roman „Rasta“ Líbal last modified 2008-05-07 16:48

zevling

Posted by Ivana Tarachaničováat 2008-05-09 12:35
zevl po roudnicku...to ste se teda ukázali! :-)) čůůch chomajda...

zevling ten umim!

Posted by Oldřich „Mesije“ Krejzaat 2008-05-09 18:25
Nahodou sme drtili az se lajny prohybaly. Bohuzel nas zrovna nikdo nefotil. A ty misto foceni, si byla radsi zalezla v kuchyni u fritaku. No, kazdej mame jinej sport.
Čus

zevling friting

Posted by Ivana Tarachaničováat 2008-05-12 07:19
šmejde! :-) co bych pro nenažrance neudělala...holt mam nový hobby, smažit a smažit...vod rána do večera...zkus to, je to fak zábavný :-)) I.

policie

Posted by Roman „Rasta“ Líbalat 2008-05-12 15:05
Pravdou je , že takhle plnej kemp dlouho,,ještě nikdy" nebyl. Dost sem byl překvapen , že dorazila policie jen cizinecká. Čekal sem protidrogovku... Ostrov byl plnej lajn, každej kdo přijel tak si ňejakou smrknul, v kuchyni se smažilo pět dní v kuse, fííju, a němci se stim neprděli a klído na věřejnosti smrkli , třeba i stometrový pochystávky....hlavně to byli záložitosti všech možnejch barev, a nikdo si stim nelámal hlavu.. v dněšní době chemie? No. Myslim , že se tu našli lajny i vysoko nad standart , tak že to byla fakt jízda.... a když tohle prošlo? neumim si představit , jaký problémový věci stíhaj na techno párty... to musí být fakt něco...

lajny

Posted by Zdéna-Fáberaat 2008-05-13 07:26
Ještě, že jsem tam teda nebyl. Nevím, zda bych těm lajnám odolal... Byl bych z nich asi pěkně vyklepanej... Ale i tak to tam muselo být celkem fajn. Myhal nemluví o ničem jiném než o Ostrově. Inu, poprvé je to tam vždycky tak nějak uchvacující.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System