You are here: Home Členové Roman,,Rasta" Líbal Horoškola — Svatošské skály
Navigation
 
Document Actions

Horoškola — Svatošské skály

Images
panel1.jpg panel1.jpg
panel2.jpg panel2.jpg
svatosky.jpg svatosky.jpg
mlok.jpg mlok.jpg
Krátké shrnutí akce

Horoškola ve Svatošských skalách 4.4.–6.4

Podle plánovaného datumu jsme se přes nepřízeň počasí sešli v pátek ráno v Rci, v pěti lidech. Náčelník, Rasta, Bružik, Tomáš od Eťáka a Fáberův pracovní kolega Mihal. Po cestě do Varů proběhl v autě VAR, a my smířeni s počasím, jsme tipovali, že náš výjezd je v plné sestavě.

To jsme se ale mýlili. Ve Varech jsme navštívili restauraci přátel z východu a volá Slávek Mírou Břízou  Ha, už je nás 7. 

Sešli jsme se  všichni v kempu pod Svatoškami. K našemu překvapení už tu byl i Bobeš s dětmi. Takže krasných 10. Chvíli přestalo pršet, tak jsme vyrazili na průzkum skal a něco vylezli. Okolo 20:00h proběhl průzkum hospůdky naproti skalám. K našemu zklamání měl Jirka Novák pravdu.  Ach ta bída, přátelé z Ruské velmoci tam tomu dávaj.

No a  večer proběhla první část Horoškoly, s mírně volným programem.

V sobotu se počasí umoudřilo a pustilo nás do skal. Teplo teda nebylo, ale lízt se dalo. Po příjezdu zbytku našich kamarádů 2× Chobot, Janička Kyselová, Olin, Jelda a malej Hanka (Petr Zmek)… takže krásných 16. Začala druhá část horoškoly.  Náčelník si bral jedince a testoval je přímo v terénu, popřípadě vysvětlil vše názorně.

Pak přišla část volné lezení. To bohužel nepřálo Chobotovi, který si v první cestě zprasil kotník, kterému teď sluší sádra. Do večera se lezlo, myslím že paráda. Koho by zajímala nejtěžší přelezená cesta, tak k údivu všech ji vysmah Fábera, byla za 8 +/ nevím Zdenoj prosím doplň to se jménem“ a nejlehčí vylezená cesta byla do hospody“. 

Večer někteří vyrazili do hospy do Varů (myslím). Já byl z těch lenochů, co zůstali v kempu. Proběhla i nějaká Slek lajna… 

Zdenda určitě rád všem povypráví svou večerní příhodu  s Mééééé ééé…

Pěknej čůrek.

 

Bohužel vyšla předpověď a pršelo celou noc. Takže jsme se v neděli v klidu rozjeli každý svou cestou.

Hodnotím víkend i přes né úplně skvělou přízeň počasí, jako velice vypečený…

                                     Hore Zdar Rastič.

PS.: I mloka jsme Hance vyfotili, jen to bylo bohužel vedle Hudy sportu v tetovacím studiu.

by Roman „Rasta“ Líbal last modified 2008-04-23 16:02

Pěknej report

Posted by Orbisat 2008-04-23 16:07
Super reportáž, Rasto! Mlok je pěknej (snad jen tam mohlo být víc toho podkladu).
No a na tajemné Mééééé ééé jsem zvědavej jako koza.

každej mlok dobrej mlok :)

Posted by Hankaat 2008-04-23 16:08
óóó, za mloka dík, je super, akorát vypadá že už prošel Fáberovou knížkou a pak jste ho lepidlem na nějakýho nebožáka připlácli :). Jinak je to asi nějaká místní specialitka, když koukám na ty proužky.
zdarec s někým už večer na Vod-ce, s někým v úterý.
H.

mééééé

Posted by Zdeněk „Fábera“ Němecat 2008-04-25 09:27
Ležet v sobotu večer na posteli se mi rozhodně nechtělo, a tak jsme vyrazili do výru Karlovarského města. No, nebylo to nic moc,ale pár piveček jsme dali a ty jsem chtěl dopřát i našim línějším spolulezcům, co zůstali v liduprázdném kempu. Zastávka v nonstop baru na další pivko pro nás a do petky pro ostatní. Osazenstvo bylo tradiční, jako všude v těchto podnicích. Alkáči, vejpitkové, huliči a ženy lehčích mravů. Jedna z nich, nevím proč si vybrala zrovna mě, přišla a sedla si ke mě. "Chceš vidět kozy?" Její otázka mě docela šokovala, ale zase ne tak moc. Něco podobného jsem čekal. Říkám si proč ne, podívám se já a i ostatní. "Co za to?" " Jedna koza 10 Kč. a druhá taky 10 Kč." Cena se mi zdála velice výhodná na to, abych viděl jen polovinu krásy. Zaplatil jsem tedy plnou taxu 20 Kč! Slečna nebo paní (žádná Pamela to nebyla, ale i tak jsem byl zvědav), si stoupla, předklonila se, dvěma ukazováčkama si u hlavy udělala růžky a dvakrát zamečela. " Mééééé a mééééé!" Shrábla ze stolu svých 20 Kč. a koupila si velkou zelenou. I když jsem nějakou kulišárnu čekal, byl jsem stejně překvapen. Své penízky si zasloužila.Po těch sportovních výkonech, co jsem si vylezl na Svatoškách, jsem si nějakou tu kozičku však taky zasloužil. (Resumé: Zámek - Smuteční hrana7-, Nevěsta se ženichem - Nervové zhroucení 7+,Gotická hrana 7-, Medikův nářez 8+) Tak snad uvidím příště něco ve Skaláku. Pro jistotu jede se mnou i moje Markétka... Savana

KZ

Posted by Rostislav „Orbis“ Opočenskýat 2008-04-25 23:06
Tak to je brilantní historka! Ta bude patřit ke zlatému fondu :-)
Kozám zdar.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System