You are here: Home Členové Roman,,Rasta" Líbal 23.8.2008 -Lajna Fest- Vorovka
Navigation
 
Document Actions

23.8.2008 -Lajna Fest- Vorovka

23.8.2008 LAJNA FEST –VOROVKA Roudnice nad Labem

Tohoto dne se nám podařilo uspořádat 1.ročník lajna festu pod Řípem. Vše začalo už v pátek po obědě, kdy jsme vytvořili zázemí, zapojili muziku, roznesli šipky široko daleko a začali jsme natahovat první lajny. Páteční noc nám moc nakloněna nebyla. O to víc jsme pak byli nakloněni my v sobotu, ale k zemi.  Díky nočnímu slejváku spánku moc neproběhlo. Ráno se nám však počasí odvděčilo a umoudřilo se.

První lidi dorazili opravdu těsně po 10:00h. Okolo poledne zde bylo i dostatek dětí a díky tomu jsme realizovali všechny soutěže, které jsme měli připraveny. Mezi oblíbené (samozřejmě hned po dětské lajně) patřila soutěž na procvičení paměti, s horolezeckou tématikou.

Majitel areálu nám na poslední chvíli zakázal realizovat wasser lajnu nad divokou Vorovkou, přesto jsme si sní s trochou recese poradili….. Byla natažena cca desítka lajn: Trikovka, dvě závodní na rychlost, několik 10-15m, jedna 20m a královská 43m.

Zaregistrováno jsme měli 69 účastníků, z toho cca 10 dětí co se umělo podepsat, k nim přibylo zhruba 20 co se podepsat neuměly. Z toho zbytku myslím tak 20 co na lajně nestáli prvně a celkem drtili.

Dle mého odhadu se nám na Vorovce prostřídalo všeho všudy cca 150-200 lidí.

Závodu na rychlost se zúčastnilo 12 lidí. Nalosovalo se 6 dvojic. Každý se vystřídal na jedné ze dvou lajn a výherce postupoval. Poslední tři pak závodili na každé lajně na čas a lepší se počítal. To se bohužel stalo trochu osudným Terce, která sice skončila na prvním místě, ale kvůli jejímu poslednímu skoku na konec lajny se smekla po ráčně a z Roudnice odjela s ortézou na lokti. Takže to dopadlo:

            1. místo Terka

            2. místo Rasta

            3. místo Sysel

Trikovka nakonec proběhla bez závodů, ale formou exhibice. Přesto jsme vyhlásili nejlepšího trikaře a myslím, že zaslouženě. Stal se jím nejstarší ze synů Aleše Podivínského ,,Matěj“. Celý den pobíhal po lajnách k neutahání a některé z triků zvládal velmi bravurně. Nadějný klučina, držím palce do budoucna.

Během dne byla možnost zajezdit si díky našim kamarádům ze spolku Voda-Kamarád i na Raftu. Po závodech na rychlost kluci z extrém spolku natáhli slibovaný po domácku udělaný wakeboard a řádilo se na vlnách. No a po tom? Pomalu jsme naplnili hospůdku, vyjedli ji do posledního guláše, rozdělali oheň, zapálili louče a dopili vše co zbylo.

 

Tímto bych chtěl poděkovat hlavně: ČHS, cestovní kanceláři ADVENTURA, Horce a Écéčku.

Jmenovitě snad jen těm, kteří to se mnou táhli od á až do z….: Olda, Pepíča, Čermy, Bedny a Topča, Hanka Urbanová a její tým Háňa + Ivanka,  těm patří dík za celodenní nasazení v dětské sekci. Za fota: Aleš Podivínský, Iva Prejzová, Chomajda a Číča.

Také díky Kanoistickému klubu za parádní místo pro akci a Hospůdce ,,Archa“ za zázemí a občerstvení.

No a samozřejmě největší dík patří všem co přišli a chodili nebo se nějak realizovali …

 

Těším se na II. Ročník   za HORce  Roman ,,Rasta“ Líbal.

 

Links
by Roman „Rasta“ Líbal last modified 2008-08-28 08:56

fotky

Posted by Rastaat 2008-08-28 08:28
Prosím všechny co budete koukat na fota, mějte trpělivost, některé sou stažené z Pisaca a sou v malém formátu , do konce tydne to dám do kupy.Zvětšit jdou jen ty v černém rámečku, proto taky tenhle druh prohlížeče.Až to dám do kupy , změním i prohlížeč.Dík...za trpělivost.R.

los fotos

Posted by Ivana Tarachaničováat 2008-08-28 08:46
čuch, akce zupá, článek zupá, tu sou odkazy na fotky z picasa: http://picasaweb.google.com/BrunoDawidov
http://picasaweb.google.com/ivanatar
pa chomajda

Vorovka fest

Posted by zdéna - fáberaat 2008-08-29 08:07
Tak pardi,
musím vyjádřit jen chválu!!! Akcička proběhla v plné režii hlavně Rasty a Oldy. Předseda se tentokrát jen vezl a nebylo to vůbec špatné. Místo, muzika, lidičky a nakonec i to počásko bylo skvělé. Těším se na příští rok až akci zopakujete. Budu muset potrénovat, abych Terce, Rastovi, Syslovi, Oldovi, Čermymu a spol, stačil. Letos to i díky zranění nešlo. Ta svině noha pořád bolí. Tak houšť a větší kapky.
Háre Krišna.


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System