You are here: Home Členové Zdeněk "Lahváč" Lahovský Vánoční koupání 2012
Document Actions

Vánoční koupání 2012

by Zdeněk „Lahváč“ Lahovský last modified 2012-12-17 22:21

aneb každoroční hromadná očista těla i ducha

What Sportovně-kulturně-společenská akce
When 2012-12-24
from 09:00 to 11:30
Where Roudnice nad Labem, veslařský areál "Pod lipou"
Add event to calendar vCal
iCal

Věřím, že i letos si tuhle hromadnou cachtačku nenecháte uniknout ;-)

KOUPANI.JPG

Organizace

Posted by Zdeněk „Lahváč“ Lahovskýat 2012-12-17 16:19
Ahoj hoši a děvčata.
Jak jsem už napsal, věřím že si koupačku i letos nenecháme ujít. Já tedy nejspíš ano, protože jsem stále "pacient" :-/
Jen je potřeba otevřít diskuzi o organizačních záležitostech - svařák, pár polínek na oheň nebo alespoň starou almaru, domluvit se zase s veslařema (to asi Fábera, viď)...

Velký vařič, hrnec a lahev s plynem mám samozřejmě k dispozici. Jen to musí letos někdo ošéfovat. Mám tam i pár nějakých kelímků od loni...

Jdu se dál potit a sledovat web ;-) Zatím Lahvoň

Fábera

Posted by Koupačkaat 2012-12-17 18:42
Koupání letos ve vesláku samozřejmě opět bude! Lidi jsou na to navyklí a již nyní se ptají.
Sraz a vchod do areálu veslařů bude otevřen od 10 hodin.
Společné zanoření v 11.00 hod.

Já tam budu. Rastič říkal také, že přijede, ale to je asi tak vše co je trochu jistý. Kluci Krejzovci budou již tou dobou v Jizerkách, Lahváč je nemocný. Doufám, že někdo další přiloží ruku k dílu.
Cizích lidí chodí hafo, nás pramálo. Není na pořadu dne tuto parádní a hojně navštěvovanou akci trochu přeorganizovat? Samozřejmě nic nepolitizovat, stále ji pořádat pod hlavičkou HORCE, ale i za přispění (finanční a organizační) jiných, dalších lidí?
Viz diskuze zde
http://www.horce.cz/Members/lahovskyz/Swiming2010/#1305789729

Zdá se mi, nebo vlastně nezdá,vím to, že o dění v oddíle, spolupořádání, vymýšlení různých srazů, společných akcí, přispívání na web, nebo "jen" pouhé účasti zvoní hrana. To není namířeno vůči někomu. To je celkový fakt z dění v HORCE a vlastně i ve společnosti. Chápu, že ne vždy se to každému hodí, ale myslím si,jsem o tom přesvědčen, že sejít se několikrát do roka s lidmi podobného zájmu, je přínosné pro každého. Ono jen pracovat, vydělávat peníze, okopávat zahrádku, venčit psy a utírat dětěm prdelky je jistě bohulibé, ale myslete také na sebe. Užívejte teď hned. Nečekejte. Jen na Vás záleží jak nakládáte se svým časem.
Proto já budu stále usilovat o scházení se, společnou lezenici, matlanici, smaženici...

Jaro 2013(duben)Český ráj - kemp Malá skála. Lezení, kolo, kanoe, slack line, bungee jumping, wrestling, free diving, safari....

koupání

Posted by Jenda "Věšák"at 2012-12-18 15:08
Vzhledem k tomu, že jsem ani jednou nevynechal vánoční koupání, tak ani letos tomu nebude jinak.
Sice nejsem pravidelný náštěvník společných akcí (letos vlastně ani jediný)ale popřát známým a přátelům vše nejlepší do Nového roku a přitom si užít trochu "vlažné vody" nenechám ujít.....

koupačka vs. lyžovačka

Posted by Ivana "Chomajda" Procházková Tarachaničováat 2012-12-18 17:22
Přátelé, my sme se letos rozhodli, že bude všechno ouplně jinak, takže vánoce budem trávit na horách. Koupačku si hezky užijte, minimálně až na druhej břeh!!!! Tak hezký svátky a třeba zas za rok...pá Chomajda

jedna ruka netleská

Posted by Zdeněk „Lahváč“ Lahovskýat 2012-12-21 01:15
Tak teď nevím jak se probrat tím lesem zvedlých rukou..
Pacient nepacient, holt ten svařák připravím sám a ráno to tam přivezu.

Jen bych Zdéno potřeboval aby byla branka otevřená už tak na 8h abych to tam mohl podpálit (vařič). Po 9hod NĚKOMU musím předat naběračku a mažu do práce. Na závěr bude potřeba sbalit ten cirkus a hodit si to do kufru, tak prosimtě přijeď autem, na kole se to blbě poveze ;-) Zatím dík, zavoláme si. Lahváč

svařák nevař

Posted by Fab.at 2012-12-21 17:24
Jelikož si říkal že tam nejspíše vůbec nebudeš,tak jsem s tebou vůbec nepočítal a zařídil jsem to jinak. Zkus příště zavolat.
Víno nějaké dostanu, svařáka tam bude vařit a podávat Markéta. Miras se snad postará o oheň, dříví nařežu a dovezu já. Libič bude zase tiskový mluvčí pro styk s veřejností. Výtěžek ze svařáku bude věnován roudnické farní Nadaci Hláska.

Ale kdyby se ti udělalo lépe, doraž.

dárce vína

Posted by Fáberaat 2012-12-21 20:51
Oslovil jsem vinařství, respektive prodejce vína, s tím aby nám věnovali víno na svařák. Ochotní byli všude, jen víno nabídli za nákupní cenu. Ve vinotéce U Šílů jsem dostal 7 l Cabernetu Sauvignon zdarma! Velký dík. K tomu mám nějaký reklamní baner, který u vína pověsim.

O akci píší i na stránkách města. Viz zde:
http://www.roudnicenl.cz/medialni-servis/zpravy-a-informace-z-podripska/29331-vanocni-koupani-v-labi.html


"kópačka"

Posted by Erik Freiat 2012-12-24 18:56
Tak sem na "veslák" dorazil. Ale po fšem, škoda, hrnček sem mjel v pohotovovosti zbytečně. Namluvil sem Fáberovi cosi do schránky a mazlif se s kočkó přet zaavřenó hospó "Pod lipó" sem čekal, zda se neozve, bych Wás eštje gdes dohnal(ňáká hospa či ?) A nic. Tak já na wlak jít(tedy jeti).
A pokavať se mi do konca roka neuvidět přeju Pjěkná Nowá rock a zasejc něgde.

Erik(ten s kolem)

gde to 24.12. koupání bude???????

Posted by Erik Freiat 2012-12-17 23:45
Fábero,sím Ťa, 24.12. možná pojedu z Kokořína(Plaňasu) nach Prag.Samo, že s kolem. Že bych se za Wáma stavil na tej "Koupačce" v Ródnici? Ale nevím fšak gde. Sím Ťa, napiš mi gde bych Wás našel, příp. později as z ňáký hospě????????????
Erik....ten s kolem

Štědrý den

Posted by F.at 2012-12-18 10:32
Eriku, ty poctivče, samozřejmě budeš vítán.
Koupání je v Labi na pravém břehu (naproti městu). Oheň, svařák, dav lidí a watering place je v areálu ČAC - veslaři Roudnice. To je cca 0,5 km proti proudu od mostu přes řeku.

A po té, ale to je již jiná akce a tradice, je výjezd s cyklistamana na Říp k rotundě a do místní Hospody na Řípu.

co dyby někto z Horce????????????

Posted by Erik Freiat 2012-12-18 21:33
Co dyby se něgdo přidal?
V nedělu otpol. pojedu z Prahy vlakem(as do Mšena???) a přes hospu(česky - Penzion a restaurace "V Ráji") přespati do našeho biváče(Přechodný bydliště). A v ponjelí(as pomocí vlaku na "Koupačku" v Ródnici.
To fše za pomovi kola jízdního. Tak dyby něgdo jel se mnó..............

pekny Vanoce

Posted by hankaat 2012-12-22 04:07
Ahoj, preju koupani v pohode, nevim jaky je pocasi ale tady paradne. Take se tedy tradicne ponorim do vody na Stedry den, ale na Sri Lance. Tak vsem preju pekny svatky, docela se po tom mesici tady tesim uz na bezky.

Pěkné vánoční svátky

Posted by Michal P.at 2012-12-24 11:15
I já se přidávám k přání příjemného prožití vánočních svátku, krásného a úspěšného nového roku.

resumé Vánočního koupání 2012

Posted by Fáberaat 2012-12-25 11:30
Tak si myslím, že vše dopadlo nad očekávání zase dobře. Lidí čumilů i lidí plavců rok od roku přibývá. Na kukendu dorazilo asi tak stovka lidí a ve vodě bylo tak 25 kousků a z toho asi 6 žen. Přesnou statistiku si nevedeme a je to možná škoda.
To, že se z toho stává "masovka" je jasná věc a je jen dobře, že si nás, HORCE, s tou akcí všichni spojují. Osobně jsem pro zlepšení "služeb" všem příchozím. Ptají se po převlíkárnách, toaletách, plavebních drahách, diplomech... Jenže to vš obnáší i lepší organizaci a snad i nějaký řád. Je to na diskuzi kam by to mělo směřovat a jak by to mohlo v budoucnu vypadat. Máme na to rok si to nějak rozmyslet a vykomunikovat.
Duchovními otci této akce jsou Lahváč, Rasta a spolu s nimi i bývalá skupinka A5 týmu(modří vědí). Proto by tito měli mít zásadní slovo o podobě příštího Vánočního koupání 2013.
O letošní akci se starali za HORCE pouze čtyři lidi a té práce, včetně závěrečného úklidu areálu a klubovny, je stále více. Proto zde děkuji Rastovi za roli tiskového mluvčího, Mirasovi za firemana a uklízeče, ale hlavně Lahváčovi za přípravu a dodání ingrediencí na fantastický svařák. Toho se prodalo během chvíle 14 litrů. 7 litrů darovala Vinotéka U Šílů a zbylých 7 jsem dokoupil.
Výtěžek z prodeje, 1 860,- Kč. jsem hned na místě předal ThDr. Lence Vávrové-Selčanové, jež je garantem sdružení Centrum Hláska http://www.centrum-hlaska.cz/o-nas/

Mějte se všichno po zbytek roku 2012 klidně a dobře a přeji úspěšný a hlavně ve zdraví prožitý další rok 2013. Zdeněk Němec

Fáb.

Posted by zpětná hlášeníat 2012-12-27 18:00
http://www.polabskenoviny.cz/neziskovky-a-skola/na-vanoce-se-v-roudnici-plavalo-v-labi

http://litomericky.denik.cz/zpravy_region/otuzilci_rce.html

a viz titulní stránka Litoměřický deník 27.12. 2012


Powered by Plone CMS, the Open Source Content Management System